Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-16
Acabado
Calvin Lystad
Buckhead Jiu-Jitsu
Cason Wable SBG International Won by Submission - 02:22
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-11
Acabado
Owen Manley
Roberto Traven BJJ
Carter Tippens Gracie Barra Ellijay Won by Submission - 01:58
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-11
Acabado
Hudson Hughes
Roberto Traven BJJ
Won by points - 02:00
Cara Stapleton Team Octopus
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
Acabado
Avi Rasner
BILL BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION
Daniel Sanchez Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-14
Acabado
Stevie Rhinehart
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by points - 03:00
Ryan Rodriguez Pitch Black BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-12
Acabado
Joel Bachrach
Kagefit
Kyzer Davidson Scramble BJJ & Wrestling Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-11
Acabado
Ava Resurreccion
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 00:28
Gunnar Darnell SBG International
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-12
Acabado
Hansel Grajales
ODSY Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Cooper Flynn Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-11
Acabado
Josiah Coryell
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 00:54
Ben Tomasello American Top Team - Atlanta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Heavyweight (116-125 lbs.) B
(Saturday April 2nd)
B-13
Acabado
SophieAnn Brown
Roberto Traven BJJ
Won by points - 02:00
Katelyn Turner Buckhead Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-15
Acabado
Caitlyn Kellogg
Straight Blast Gym Buford
EDUARDO BENAVIDES American Top Team Team Lima Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-14
Acabado
Dmitriy Vostrikov
Ascension MMA
Won by Submission
Grayson Clark Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-15
Acabado
Gabriel Janones
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:29
Michael Djouraev American Top Team Atlanta
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
E-14
Acabado
Jordan Kolan
Alliance Atlanta (United States of America)
Jackson Sonnemaker Buckhead Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:33
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-12
Acabado
Kade Harvey
Southeast Jiu-Jitsu
Boston Page Creighton MMA Won by Submission - 00:22
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-10
Acabado
Jaze Underhill
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Evan Matthews Creighton MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
B-15
Acabado
Adam Selman
Scramble BJJ & Wrestling
Tucker Cain Gracie Barra Ellijay Won by Submission - 01:22
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 2nd)
F-17
Acabado
Kaylyn Dawson
Roberto Traven BJJ
Asher Lewis Union Team BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-13
Acabado
Iosua Perreira
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 01:48
Selah Clark Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-16
Acabado
Olivia Beyer
X3 sports
Won by points - 02:00
Wesley Williams J3 Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-16
Acabado
Mason Smith
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Christopher Carr Rise Up BJJ Won by points - 01:19
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-15
Acabado
Anberlin Hardy
Rush MMA
Marc Traven ATOS Atlanta Won by Submission - 00:58
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 2nd)
E-17
Acabado
Ryleigh Monteith
Gracie Barra Ellijay
Zayne Carrasquillo Roberto Traven BJJ Won by Submission - 01:05
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
H-12
Acabado
Josiah Coryell
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Ben Tomasello American Top Team - Atlanta
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-17
Acabado
Coben Bradford
Twin Tigers BJJ
Austin Wiese Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-14
Acabado
Bradlee Johnson
Scramble BJJ & Wrestling
Won by points - 03:00
Caleb Rickerson Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Heavyweight (116-125 lbs.) B
(Saturday April 2nd)
B-14
Acabado
SophieAnn Brown
Roberto Traven BJJ
Won by points - 02:00
Peyton Mason Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
F-18
Acabado
Paizlyn Gardner
Port City Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:37
John Blackburn Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C-14
Acabado
Iosua Perreira
Roberto Traven BJJ
Won by points - 04:00
Selah Clark Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
G-16
Acabado
Gabriel Janones
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:32
Anna Kellogg Straight Blast Gym Buford
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
D-14
Acabado
Kade Harvey
Southeast Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Karter Manley Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
F-19
Acabado
Brynlee Dupree
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Bailey Smith Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta