Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday Oct 22nd)
D-1
Gotowy
Weston Hull
Roberto Traven BJJ
Brantley Taylor Gracie Barra Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
G2
Gotowy
Hunter Gall
10th Planet Orange Park
Wygrana na punkty - 03:00
Caden Cole Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
F1
Gotowy
Gavin Samples
A Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
JACOB Gibson Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
C-1
Gotowy
Richard Smiddy
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 02:00
James Dunaway Bully Me Now MMA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
E1
Gotowy
Desiree Swartz
Gracie Barra Fleming Island
Jaxson O’Boyle Renato Tavares association Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
B-1
Gotowy
Mavrick Steele
Force MMA
Wygrana na punkty - 02:00
Olivia Sifford Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday Oct 22nd)
D-2
Gotowy
Thomas Price
A Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Aden Crews Art of War Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
F3
Gotowy
Jiovanny Figueredo
Atlantis Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jayden Larson Weinischke Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
G1
Gotowy
Joshua Williams
Atlantis Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Dylan Maddox 10th Planet Orange Park
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
E2
Gotowy
Zayden Davis
Art of War Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Giselle Martinez Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
A-1
Gotowy
Hudsyn Terry
GRACIE BARRA (USA)
Kaia Gibson Renato Tavares association Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
C-2
Gotowy
Forrest Walker
V.R.M.A / Fightsports
Wygrana na punkty - 02:00
Gunnar Tidman Bully Me Now MMA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
B-2
Gotowy
Andre Tijero
Atlantis Jiu-Jitsu
Jubilee Troche Gracie Barra Fleming Island Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
E4
Gotowy
Judson Crawford
Roberto Traven BJJ
Mia Ablola Brazilian Top Team Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday Oct 22nd)
D-3
Gotowy
Brantley Taylor
Gracie Barra Jacksonville
Sawyer Nix A Force BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
F2
Gotowy
Gavin Samples
A Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Angeline Kiss Dominguez 10th Planet Orange Park
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
C-5
Gotowy
Sawyer Sourdiff
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Norangel Maldonado JR Bully Me Now MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
B-5
Gotowy
Vinny Laporta
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Riley Box Art of War Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
A-3
Gotowy
Eliana Troche
Gracie Barra Fleming Island
Micah Terranova Renato Tavares association Wygrana na punkty - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
G3
Gotowy
Tiffani Jackson
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Theo Jackson Gracie Barra Fleming Island Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
F4
Gotowy
Jiovanny Figueredo
Atlantis Jiu-Jitsu
Jayden Larson Weinischke Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
G6
Gotowy
Price Johnston
10th Planet Orange Park
Cristian Reyes-Caballero BTT Palencia Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday Oct 22nd)
D-4
Gotowy
Patrick McNeil
Renato Tavares association
Thomas Price A Force BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
C-3
Gotowy
James Dunaway
Bully Me Now MMA
Gunnar Tidman Bully Me Now MMA Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
E3
Gotowy
Zayden Davis
Art of War Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Benjamin Abrams Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
B-3
Gotowy
Olivia Sifford
Art of War Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Andre Tijero Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
A-2
Gotowy
Kaia Gibson
Renato Tavares association
Kellen Vazquez Renato Tavares association Wygrana na punkty - 02:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday Oct 22nd)
F6
Gotowy
Alyssa Latorre
Roberto Traven BJJ
Olive Delisa Renato Tavares association Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
G4
Gotowy
Hunter Gall
10th Planet Orange Park
Theo Jackson Gracie Barra Fleming Island Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
D-7
Gotowy
Emiliano Cruz
Fabin Rosa BJJ Orlando
Ayub Umar Renato Tavares association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
C-4
Gotowy
Richard Smiddy
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 02:00
Forrest Walker V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Oct 22nd)
E5
Gotowy
Westyn Young
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Hendrix Terry Gracie Barra Jacksonville