Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-37
Gotowy
Edgar Cruz
Yamasaki academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Durrell Strawder B.C. Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-44
Gotowy
Nathan Otte
ZERO BJJ/SAS TEAM USA
Daniel King-Robertson Monroe Hall BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-42
Gotowy
Chris Pendas
Kaizen MMA
Eric Kronstadt Monroe Hall BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-39
Gotowy
Rei Hoynoski
Good2Go MMA
Taylor Stoltzfus GROUND CONTROL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C-42
Gotowy
Garrett Bolton
GROUND CONTROL
Joshua Hinman Deep Water BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-39
Gotowy
Colton Murphy
Calvert MMA / Relson Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Markus Turner Southern Maryland Jujitsu Academy
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-45
Gotowy
William Albert
Alliance Maryland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Taha Kamili Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-45
Gotowy
James Ryan
301 MMA
Collin Whitney GROUND CONTROL Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
D-39
Gotowy
Joshua Miller
Good2Go MMA
Reed Bidgood Team Randori Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
Gotowy
Xavier Jones
Vicente Jr Team
Christopher Simpson Conquest BJJ Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-41
Gotowy
Daniel Eveler
ZERO BJJ/SAS TEAM USA
Gene Speed Monroe Hall BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
D-40
Gotowy
Moses Cruz
Bowerhouse MMA
Quentin Best 301 MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C-43
Gotowy
Joseph Sladky
Good2Go MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Brandon Luong Big Brothers
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-38
Gotowy
Edgar Cruz
Yamasaki academy
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Saponara Gracie New Jersey
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-40
Gotowy
Durrell Strawder
B.C. Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Markus Turner Southern Maryland Jujitsu Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-46
Gotowy
Roberto Jimenez
Team Pereira/ Jucao
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel King-Robertson Monroe Hall BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-43
Gotowy
Chris Pendas
Kaizen MMA
George Heinze Southern Maryland Jujitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male B
(Saturday April 17th)
D-42
Gotowy
Alvin Relleta
Triple Threat Combat Sports
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Kasey Arbogast Noel Smith BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-41
Gotowy
Edgar Cruz
Yamasaki academy
Wygrana na punkty - 05:00
Colton Murphy Calvert MMA / Relson Gracie
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
D-45
Gotowy
Tyson MCDuffy
GROUND CONTROL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Magnus Ring Noel Smith BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-47
Gotowy
Dustin Oaks
Team Pimentel
Benjamin Odham Method MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-42
Gotowy
Jonathan Deyette
Team Pimentel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Justin Proctor Practical mma
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male B
(Saturday April 17th)
D-43
Gotowy
Alvin Relleta
Triple Threat Combat Sports
Kasey Arbogast Noel Smith BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-46
Gotowy
William Albert
Alliance Maryland
Lee Douglas Monroe Hall BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-48
Gotowy
Kyle Bushong
Good2Go MMA
Jamie Seveur 301 MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-46
Gotowy
Shane BLACK
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Marvin Green Monroe Hall BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
D-48
Gotowy
Mike Turpin
Method MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Simon Habtemariam Team Balance - Baltimore
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-44
Gotowy
George Heinze
Southern Maryland Jujitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Eric Kronstadt Monroe Hall BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
C-49
Gotowy
Collin Whitney
GROUND CONTROL
Roberto Jimenez Team Pereira/ Jucao Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
F-47
Gotowy
Daniel Schneider
GROUND CONTROL
Nathan Bennett Team Pimentel Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male B
(Saturday April 17th)
D-44
Gotowy
Alvin Relleta
Triple Threat Combat Sports
Kasey Arbogast Noel Smith BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 17th)
D-49
Gotowy
Mike Turpin
Method MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Simon Habtemariam Team Balance - Baltimore