Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
H1
Gotowy
Mason Gibson
Renato Tavares association
Samuel Smith Roberto Traven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I1
Gotowy
Tyler Sapp
Relson Gracie St Augustine
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Addison Harris Old School Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
G1
Gotowy
Nia Iliev
Renato Tavares association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Judson Crawford Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
G3
Gotowy
Aiden Aschauer
Renato Tavares association
Trinity Counts Carlson Gracie Keystone Heights Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
H2
Gotowy
Mia Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrana na punkty - 03:00
Brody Edwards Mount Dora BJJ Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I3
Gotowy
Hasan Ganiev
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 03:00
Robby Raesemann Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
G2
Gotowy
Nia Iliev
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 03:00
Ian McDow Champions training center
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-1
Gotowy
Ana Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrana na punkty - 03:00
Henry Delisa Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-1
Gotowy
Maverick Arias-Luna
Team Kalista
Wygrana na punkty - 02:00
Islombek Umarov Renato Tavares association
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I2
Gotowy
Tyler Sapp
Relson Gracie St Augustine
Joshua Williams Atlantis Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
L1
Gotowy
Jake Womack
American Top Team Valdosta
Wygrana na punkty
Reed Morrison Team ROC Southern Pines/MAASPI
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-1
Gotowy
Jordyn Standridge
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Patrick McNeil Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H5
Gotowy
Robert Delisa
Renato Tavares association
Ella Desario Relson Gracie St Augustine Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-1
Gotowy
Clay Robbins
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Koda Bush Mount Dora BJJ Academy Wygrana na punkty - 01:28
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
J1
Gotowy
Marli Hemphill
Carlson Gracie Keystone Heights
Jasmine Coxe Brazilian Top Team Jacksonville Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
E1
Gotowy
Charlotte Hurst
Carlson Gracie Keystone Heights
Wygrana na punkty - 02:00
Xavier Rozner Mount Dora BJJ Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I4
Gotowy
Collin Rackley
Roberto Traven BJJ
Husan Ganiev Renato Tavares association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
L3
Gotowy
Cheyann Duncan
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Ellie Douris Gracie Fernandina Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
F1
Gotowy
Benjamin Abrams
Gracie Barra Jacksonville
Umar Ganiev Renato Tavares association Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-2
Gotowy
Kohen Bush
Mount Dora BJJ Academy
Wygrana na punkty - 02:00
Harper Wilson Tiger's Eye Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
A-2
Gotowy
Cole Griggs
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Naomi Rodriguez Jean Jacques Machado BJJ - Mandarin
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Gotowy
Ethan Crisafulli
Roberto Traven BJJ
Jayce Robertson Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
G4
Gotowy
Arianna Aschauer
Renato Tavares association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Edward Kelly Jax BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Superweight (101-110 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-2
Gotowy
Deylan Main
Mount Dora BJJ Academy
Nicholas Radu Gracie Barra Fleming Island Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
E2
Gotowy
Richard Smiddy
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 02:00
Elijah Hinson Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-5
Gotowy
Abigail Makeev
Gracie Barra Jacksonville
Ella Desario Relson Gracie St Augustine Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-3
Gotowy
Riley Box
Art of War Jiu Jitsu
Andrew Morrison Team ROC Southern Pines/MAASPI Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
F3
Gotowy
Mason Womack
American Top Team Valdosta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Kassandra Danese Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I7
Gotowy
Angel Romero
Mount Dora BJJ Academy
Bryce Siddens American Top Team - Coconut creek Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-5
Gotowy
MUHAMMAD OSPANOV
Renato Tavares association
Rodolfo Cabrera Art In Motion Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
L2
Gotowy
Jake Womack
American Top Team Valdosta
Wygrana na punkty - 03:00
Zachary Garven Weinischke Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
E3
Gotowy
Trayc Johnson
Gracie Barra Fleming Island
Brayden Vallejo Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 02:00