Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
K4
Gotowy
Santi Horst
BJJ COACH OVIEDO
Ryan El Lobo Art In Motion Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
Gotowy
Marco Fardales
Art In Motion Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
To be decided
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-4
Gotowy
Lola Akmalova
Gracie Barra Orlando
Aubrie Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-4
Gotowy
Justin Rivera
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 02:00
Isabella Carter Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-4
Gotowy
Eldior Sharipov
Gracie Barra Orlando
Camden Lawson Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L5
Gotowy
Drew Ostermyer
Mount Dora BJJ Academy
Minka Grage ATT BAGA Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
E-6
Gotowy
Josiah Ramones
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Emerson Rainey Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-5
Gotowy
Jaxson Webber
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty
Penelope Bowen Fastidious Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
H6
Gotowy
Liam Munoz
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 03:00
Jonah Bills Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
E-4
Gotowy
Liam Wright
Bully Me Now MMA
Dj Johnson Sarasota BJJ / Six Blades Sarasota Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
B-1
Gotowy
Islombek Umarov
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 02:00
Patrick Zimmerman VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-1
Gotowy
Rayner Beaux
BTT Melbourne Florida
Landon Munoz Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-5
Gotowy
Maxwell Cooper
ATT LONGWOOD
Dustin Eller Mount Dora BJJ Academy Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L3
Gotowy
Marco Fardales
Art In Motion Jiu Jitsu
Angel Chongo ATT BAGA Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-7
Gotowy
Aiden Aschauer
Renato Tavares association
Wygrana na punkty
Karson Justice BQuick BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-6
Gotowy
Raphael Wilson
Mount Dora BJJ Academy
Zac Carey Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
I 4
Gotowy
Katherine Safina
Renato Tavares association
Alina Gorokhovskiy BJJ COACH OVIEDO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
H5
Gotowy
Giovanni Suarez
ATT BAGA
Wygrana na punkty - 03:00
Adriana Whiting Vortex Jiu Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-8
Gotowy
Asher Bickerstaff
Fabin Rosa BJJ Orlando
Andrew Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
K5
Gotowy
William Jones
Bully Me Now MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Hayes Chaisson American Top Team Longwood
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
I 8
Gotowy
Damien Sieber
Fastidious Jiu Jitsu
Rio Tanacs V.R.M.A / Fightsports Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-5
Gotowy
Ayden Moran
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 02:00
Jacob Pollock American Top Team Longwood
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
E-7
Gotowy
Keva Schells
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Brianna Castillo GRACIE BARRA KISSIMMEE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
J8
Gotowy
Austin Simon
American Top Team Longwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Eillen Dematti Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
K6
Gotowy
Vladimir Contulescu
ATOS Orlando
Colin Barton Endure Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L6
Gotowy
Malakai Abinuman
Gracie Barra Celebration
William Sands Jr. Grappling Mastery Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-3
Gotowy
Carlos Martinez
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Bryce Justice BQuick BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-7
Gotowy
Jaxson Webber
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 02:00
Alexandria Vogt Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-6
Gotowy
Lola Akmalova
Gracie Barra Orlando
Maxwell Cooper ATT LONGWOOD Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Ultraweight (101 lbs+)
(Saturday Youth 1 & 2)
B-12
Gotowy
Nicolas Matthews
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 02:00
Conner Elliott Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
H7
Gotowy
Noah Pinero
ATOS Orlando
Matthews Godoy Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-6
Gotowy
Isaac Deskins
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 02:00
Kensington Kotuby VIEIRA BJJ SARASOTA