Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-4
Gotowy
Addyson Grace Carter
Salvation MMA
Jocelyn Barber Checkmat Charlotte Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-2
Gotowy
Seamus McCann
Black Force MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Clara Lima Black Force MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-4
Gotowy
Natalia Prieto
Gracie Barra Orlando
Wygrana na punkty - 03:00
Jaelynn Braun TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-5
Gotowy
Kaden Sheek
Top Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Michael Huneycutt Devine Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
B-4
Gotowy
Asher McHaney
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Leilah Gita TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G-4
Gotowy
Lucas Kimrey
Checkmat Charlotte
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Addison Galtieri Open Source Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Beginner / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday June 9th)
J-5
Gotowy
Lindsey Wilson
Saga Combat Systems
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Rebekah Costigan TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75lbs.) B
(Saturday June 9th)
C-8
Gotowy
Karisa Fogarty
Top Martial Arts
Wesley Tennant HobbsJW Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-9
Gotowy
Brady Robinson
Combat Athletics
Mathew Phelps Integrated Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-4
Gotowy
Josiah McCowan
Team ROC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Carly Caviness Team ROC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
J-3
Gotowy
Cristopher Arroyo
Rodriguez MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Ryan Steen Combat Athletics
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G-6
Gotowy
Matthew Overman
Fight To Win of Charlotte
Parker Dalton Team Mannon BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-7
Gotowy
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Wygrana na punkty - 03:00
Joseph Heffernan Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-5
Gotowy
Kayden Fogarty
Top Martial Arts
Braden Cermak American Top Team Asheville Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-8
Gotowy
Jennaveve Hardman
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Wygrana na punkty - 02:00
Asher Stockdale McGinnis Academy of Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-3
Gotowy
Brody Mercer
Black Force MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Rheagan Penix Black Force MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-5
Gotowy
Mason Barber
Checkmat Charlotte
Wygrana na punkty - 03:00
Kacy Wood Queen City Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-3
Gotowy
Josiah Fogarty
Top Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission)
Aytan Druker Fight Sports Charlotte
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-7
Gotowy
Briana Destefanis
Black Force MMA
Andrew Punda BC KICKBOXING BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
B-5
Gotowy
Elijah Price
Fernando Loor Vera BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Leilah Gita TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-7
Gotowy
Lucas Morlino
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrana na punkty - 02:00
Logan Green American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
Gotowy
Aiden Furr
HobbsJW
Carly Caviness Team ROC Wygrana walkowerem
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-2
Gotowy
Brennan Wallace
Gracie WSNC
Angel Prieto Gracie Barra Orlando Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-6
Gotowy
Kayden Fogarty
Top Martial Arts
Braden Cermak American Top Team Asheville Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-7
Gotowy
Terry Sykes
School of Fighting Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Alex Fincannon Saga Combat Systems
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G-7
Gotowy
Addison Galtieri
Open Source Jiu Jitsu
John Foster Team Pedro Sauer Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-10
Gotowy
Jc Maldonado
Fightsports Charlotte
Wygrana na punkty - 02:00
Abbie Gates Black Force MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-8
Gotowy
Briana Destefanis
Black Force MMA
Collin Xu Queen City Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-4
Gotowy
Josiah Fogarty
Top Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Aytan Druker Fight Sports Charlotte
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
B-6
Gotowy
Elizabeth Rentas
Obxmartialarts nags head
Asher McHaney TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
J-6
Gotowy
Carly Caviness
Team ROC
Wygrana na punkty - 04:00
Marybeth George