Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Male / Heavyweight (204-214 lbs.)
(Saturday)
D-39
Gotowy
Philip Luce
Future School of Jiu Jitsu
Stuart Center BTT Melbourne Florida Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Lightfeatherweight (127-137lbs.)
(Saturday)
A-44
Gotowy
Joseph Bridges II
V.R.M.A / Fightsports
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Granados CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Featherweight (138-148lbs.)
(Saturday)
B-39
Gotowy
Elijah Morales
RT Martial Arts Jensen Beach
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Jacob Bartkowiak Future School of Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
G36
Gotowy
Thomas Kasprzyk
Bone Island Jiu Jitsu
Tom Domanski Future School of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
D-37
Gotowy
Jesse Wellen
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel DeAvila Elite Athletics WPB
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
F-40
Gotowy
Elijah Bills
Renato Tavares association
Carter Cass Renato Tavares association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Featherweight (138-148lbs.)
(Saturday)
B-37
Gotowy
Cade Blanton
Renato Tavares association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
James Foster XCELL JIU JITSU ACADEMY
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Lightfeatherweight (127-137lbs.)
(Saturday)
A-45
Gotowy
Santiago Garcia
Future School of Jiu Jitsu
RICKY LOPEZ 3rd Street Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Male / Heavyweight (204-214 lbs.)
(Saturday)
D-40
Gotowy
Philip Luce
Future School of Jiu Jitsu
Stuart Center BTT Melbourne Florida Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Featherweight (138-148lbs.)
(Saturday)
B-38
Gotowy
Cameron Elwood
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Brickman RT Martial Arts Jensen Beach
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Cruiserweight (182-192lbs.)
(Saturday)
E-40
Gotowy
Joe Novick
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Casey Davis 10th Planet Florida Moons
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
G38
Gotowy
Anthony Bojorquez
American Top Team Palm Beach Gardens
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Chris Cabrera Future School of Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
G40
Gotowy
Edward Ramos
Future School of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Anthony Bojorquez American Top Team Palm Beach Gardens
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
A-47
Gotowy
Margarita Camacho
Future School of Jiu Jitsu
Leslie Arocha Wygrana na punkty - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday)
F-7
Gotowy
Juan Granados
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Joseph Bridges II V.R.M.A / Fightsports
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Cruiserweight (182-192lbs.)
(Saturday)
E-41
Gotowy
William James Cartagena
Vortex jujitsu academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
NICHOLAS WAHRER Bone Island Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
D-38
Gotowy
Aaron Mamuyac
Future School of Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Matthew Zimmerman American Top Team Palm Beach Gardens
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
C-38
Gotowy
Manuel Pinto
East Coast Combat Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Angel Camacho American Top Team Palm Beach Gardens
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
D-42
Gotowy
Jose Carrasquel
Future School of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Yancarlos Saborit Devine Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Beginner / Ultraweight (181 lbs. +)
(Saturday)
B-40
Gotowy
Carly Hasenauer
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 04:00
Nicole Schneeberg Renato Tavares association
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
G39
Gotowy
Lindell Noel
Future School of Jiu Jitsu
Ricardo Nieto Renato Tavares association Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Cruiserweight (182-192lbs.)
(Saturday)
E-42
Gotowy
DILLON STEWARD
RT Martial Arts Jensen Beach
Timofey Devochkin Gracie Barra Aventura, FL Wygrana na punkty - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday)
F-8
Gotowy
Juan Granados
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Joseph Bridges II V.R.M.A / Fightsports
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday)
B-41
Gotowy
Sophia Cheverez
Gracie Barra Jupiter
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Toby Lindsay Future School of Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-48
Gotowy
Patrick DiFrancesco
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 04:00
Bryan Montalvo Bone Island Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-44
Gotowy
Christian Hernandez
WiredJiuJitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jamie Adkns Future School of Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Cruiserweight (182-192lbs.)
(Saturday)
E-43
Gotowy
Joe Novick
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
William James Cartagena Vortex jujitsu academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Mens Gi / Blue / Adult / Lightfeatherweight (127-137 lbs.) / Male / 2 1/2 - 3 Years
(Saturday)
A-50
Gotowy
RICKY LOPEZ
3rd Street Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Santiago Garcia Future School of Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday)
B-42
Gotowy
Sophia Cheverez
Gracie Barra Jupiter
Iris Nascimento Da Costa Feliz Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
Gotowy
John Lombardo
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Ronald Bart Future School of Jiu Jitsu Wygrana walkowerem - 01:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
Gotowy
James Arnold
RT Martial Arts Jensen Beach
Christian Pugh Renato Tavares association Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
G42
Gotowy
Ricardo Nieto
Renato Tavares association
Edward Ramos Future School of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00