Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-40
Gotowy
Samuel Draper
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Eric Riggs Shackelford's MMA
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Gotowy
Joseph Tran
Ingram's Martial Arts
Wygrana walkowerem
Erick Rodulffo Venezuela Jiu-Jitsu Team
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-47
Gotowy
Joe Kai
10th Planet - Decatur
Wygrana na punkty - 06:00
Ethan Burmingham The House MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-41
Gotowy
Imad Hazama
Border Martial Arts Academy
Lamarcus Stuckey Border Martial Arts Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-60
Gotowy
Jordan Howell
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Emilio Perez Aguilar MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-46
Gotowy
Tyeus Westmorland
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Bart Wilbanks Border Martial Arts Academy
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
F-56
Gotowy
Vandy Smith
Tupelo Jiu Jitsu Academy
Jason Alvarado - Perez M.A.S.K. Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Gotowy
Seth Salyards
LC BJJ and Muay Thai
Wygrana walkowerem
Erick Rodulffo Venezuela Jiu-Jitsu Team
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-50
Gotowy
Byron Taylor
Shackelford's MMA
Wygrana na punkty - 03:07
Joshua Neely OFK BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-47
Gotowy
Nathan Mitchell
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Randall Prince BackWoods Grappling Academy
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-42
Gotowy
Samuel Draper
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Gavin Smith Triad Martial Arts
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-59
Gotowy
Noah Waalk
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Blaine Presley Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
C-50
Gotowy
Steven Spence
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Michael Cummings American Top Team Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-63
Gotowy
Jared Hopper
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Casey McDonald All Heart Jiu Jitsu & MMA
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-47
Gotowy
Garrett Wong
Border Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Bart Wilbanks Border Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-61
Gotowy
Noah Waalk
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jordan Howell All Heart Jiu Jitsu & MMA
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-64
Gotowy
Heath Brinson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Eric Hancock Midtown Grappling Academy
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-48
Gotowy
Nathan Mitchell
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Joshua Cortez Renzo Gracie Clarksville Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-49
Gotowy
Ethan Burmingham
The House MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Seth Salyards LC BJJ and Muay Thai
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-49
Gotowy
Taylor Smith
Shackelford's MMA
Zachary Paulson Midtown Grappling Academy Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-48
Gotowy
Joseph Tran
Ingram's Martial Arts
Joe Kai 10th Planet - Decatur Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-51
Gotowy
Chase Hampton
Border Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Laith Zayed OFK BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
C-51
Gotowy
Steven Spence
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Michael Cummings American Top Team Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-44
Gotowy
Lamarcus Stuckey
Border Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Samuel Draper Border Martial Arts Academy
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-65
Gotowy
Josh Thornton
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Tyler Estes LC BJJ and Muay Thai
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-43
Gotowy
William Gipson
All Heart Jiu Jitsu & MMA
RICKY LOPEZ 3rd Street Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
F-57
Gotowy
Casey Cox
Tupelo Jiu Jitsu Academy
Vandy Smith Tupelo Jiu Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-49
Gotowy
Randall Prince
BackWoods Grappling Academy
Joshua Cortez Renzo Gracie Clarksville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-48
Gotowy
Logan Pitcock
Gracie South - Cleveland
Tyeus Westmorland Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-52
Gotowy
Byron Taylor
Shackelford's MMA
Chase Hampton Border Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-66
Gotowy
Nathan Mitchell
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Nicholas Beaver Stratos Jiu Jitsu