Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / White / Executive / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
Gotowy
Rory Hiltbrand
American Top Team Asheville
Wygrana walkowerem
David Levitt Metrolina Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
B-65
Gotowy
Tyler Vanhook
Team ROC
Justin Heiskill Gracie Lake Norman Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
E-52
Gotowy
Jeremy Cotto
Fernando Loor Vera BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Justin Scamardo TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
Gotowy
Tyler Dean
Gracie Jiu Jitsu Durham
Miguel Gregorio RMNU-NC Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Superweight (215-225 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
C-57
Gotowy
Javier Romero
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Andrew Carnes TNT Martial Arts(Columbia, SC) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H18
Gotowy
Jarraun Gamble
Checkmat Charlotte
Carlos Lopez Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G69
Gotowy
Emmanuel Godinez
3rd Street Bjj
Wygrana na punkty - 04:00
Eliazit (Eli) Reyes Nava Metrolina Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
A-64
Gotowy
Brock Kirkland
Fernando Loor Vera BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Roman Kostetskiy Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Mens Gi / White / Adult / Superweight (215-225 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
C-58
Gotowy
Andre McMillon
Brazilian Top Team Charlotte
Andrew Carnes TNT Martial Arts(Columbia, SC) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Womens Gi / Blue / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 18th)
E-53
Gotowy
Laura Dotter
Team ROC
Bailey Draper Integrated Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
F-61
Gotowy
Hunter Hegmann
Wygrana na punkty - 05:00
Evan Onuffer (RAM) Renaissance Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H21
Gotowy
Jacob Mashburn
(RAM) Renaissance Martial Arts
Drew Hudson TNT Martial Arts(Columbia, SC) Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G71
Gotowy
Storm Hayes
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Andrew Reed Southside Martial Arts Center
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
A-65
Gotowy
Robert Shaver
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Thomas Murray BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Mens Gi / White / Adult / Superweight (215-225 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
C-59
Gotowy
Javier Romero
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Valeriy Kostetskiy Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
E-54
Gotowy
Carlos Barria
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Tyler Gaiewski Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H20
Gotowy
Emmanuel Godinez
3rd Street Bjj
Mikhael Vasquez-Kool Team Casarez Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
A-66
Gotowy
Thomas Murray
BJJ Revolution Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Roman Kostetskiy Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G75
Gotowy
Miguel Gregorio
RMNU-NC
Eliazit (Eli) Reyes Nava Metrolina Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
F-62
Gotowy
Hunter Hegmann
Georges Kopa Raleigh Institute of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
B-66
Gotowy
Carlos Lopez
Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Drew Hudson TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G74
Gotowy
Storm Hayes
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Wygrana walkowerem
David Levitt Metrolina Martial Arts
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
E-56
Gotowy
James Jones
Open Source Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Jeremy Cotto Fernando Loor Vera BJJ
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H23
Gotowy
Jacob Mashburn
(RAM) Renaissance Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Jarraun Gamble Checkmat Charlotte
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
A-67
Gotowy
Brock Kirkland
Fernando Loor Vera BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Thomas Murray BJJ Revolution Team
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
F-64
Gotowy
George Stephens
Alliance Greenville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Georges Kopa Raleigh Institute of Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G72
Gotowy
RICKY LOPEZ
3rd Street Bjj
Mikhael Vasquez-Kool Team Casarez Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (182-192 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
E-57
Gotowy
James Jones
Open Source Jiu Jitsu
Carlos Barria Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
F-63
Gotowy
Justin Heiskill
Gracie Lake Norman
Carlos Lopez Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H24
Gotowy
Elijah Ogle
Seymour Brazilian Jiu Jitsu Academy
Dalton Withers Checkmat Charlotte Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
G73
Gotowy
Emmanuel Godinez
3rd Street Bjj
Kirck Fernandez Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male
(Saturday June 18th)
H25
Gotowy
Jacob Mashburn
(RAM) Renaissance Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Tyler Vanhook Team ROC