Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-26
Ferdig
Elena McDow
Champions training center
Seier på submission - 00:43
Jacob Ramirez Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-20
Ferdig
Blayze Martinez
Team Kalista
Seier på submission - 02:57
Branson Mason American Top Team Valdosta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 11th)
B-21
Ferdig
Kyle Cohen
Riptide mma
Seier på submission - 01:02
Sophie Widener Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 11th)
E-21
Ferdig
Riley Peeples
Team 3
Fletcher Kenerly Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 11th)
C-18
Ferdig
Victoria Elwood
Black Label Jiu-Jitsu
Nate Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Seier på submission - 02:32
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-21
Ferdig
TUCKER VICK-SHAW
Checkmat Lowcountry (LGA)
Wyatt Fingar Riptide mma Seier på submission - 02:32
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-23
Ferdig
Mason Tierney
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Jorge De La Paz Thrive Jiu Jitsu and Fitness Seier på submission - 00:42
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 11th)
B-24
Ferdig
Braxton Stevens
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Jordan LaPresta Checkmat Lowcountry (LGA) Seier med poeng - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 11th)
E-23
Ferdig
Hattie Hazen
Black Label Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Addison Altizer Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 11th)
C-24
Ferdig
Jack Junkins
Gracie Lake Norman
Seier på submission - 02:09
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-24
Ferdig
Syrus Martinez
Team Kalista
Seier på submission - 00:46
Hank Hazen Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-22
Ferdig
Kylie Maxcey
Checkmat Lowcountry (LGA)
Victoria Abrams Gracie Barra Jacksonville Seier på submission - 00:36
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 11th)
E-22
Ferdig
Fletcher Kenerly
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Abbygale Oyarvide-Ulloa Checkmat Lowcountry (LGA) Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-24
Ferdig
AJ Dziedzicki
Brazilian Top Team Jacksonville
Seier på submission - 00:13
Victoria Abrams Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-23
Ferdig
Braven Bishop
MAMMA
Ricky Ruhland Gracie Lake Norman Seier på submission - 02:15
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 11th)
E-20
Ferdig
Cruz Miotto
Riptide BJJ
Seier med poeng - 02:00
Serenity McCampbell Checkmat Lowcountry (LGA)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 11th)
C-21
Ferdig
David Bayrak
Gracie Lake Norman
Seier på submission - 02:25
Caden Cole Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-27
Ferdig
Elena McDow
Champions training center
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:37
Jacob Ramirez Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 11th)
C-22
Ferdig
CJ Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Brayden Webb Miller Martial Arts/ATT Warner Robins Seier på submission - 03:28
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-25
Ferdig
Syrus Martinez
Team Kalista
Seier på submission - 01:36
Hank Hazen Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 11th)
B-23
Ferdig
Ava Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Seier med poeng - 05:00
Juda Rowell Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Advanced / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-26
Ferdig
Ruby McFann
Black Label Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Amaya LaPresta Checkmat Lowcountry (LGA)
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-25
Ferdig
AJ Dziedzicki
Brazilian Top Team Jacksonville
Seier med poeng - 04:00
Victoria Abrams Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 11th)
E-24
Ferdig
Fletcher Kenerly
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Addison Altizer Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 11th)
C-25
Ferdig
Jack Junkins
Gracie Lake Norman
Seier på submission - 01:51
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 11th)
B-25
Ferdig
Braxton Stevens
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Jordan LaPresta Checkmat Lowcountry (LGA) Seier på submission - 03:35
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 11th)
E-25
Ferdig
Abbygale Oyarvide-Ulloa
Checkmat Lowcountry (LGA)
Hattie Hazen Black Label Jiu-Jitsu Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)CW
(Saturday March 11th)
A-29
Ferdig
Andrew Cowart
Force MMA
Seier på submission - 00:28
Roman Jones Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 11th)
D-28
Ferdig
Sophia Horne
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Seier på submission - 01:43
Isabella Durr Checkmat Lowcountry (LGA)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday March 11th)
B-26
Ferdig
Matthew Newman
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Lucas Harper Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Advanced / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 11th)
A-27
Ferdig
Ruby McFann
Black Label Jiu-Jitsu
Amaya LaPresta Checkmat Lowcountry (LGA) Seier på submission - 01:07
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 11th)
C-23
Ferdig
CJ Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Brayden Webb Miller Martial Arts/ATT Warner Robins Seier med poeng - 04:00