Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Sunday September 12th)
A-1
Ferdig
Hennessey Triesch
Fighting Chance Academy
Seier med poeng - 02:00
Luke Reyna Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
C-1
Ferdig
Aubrey Johnson
10th Planet San Antonio
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Holland Ennis Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Sunday September 12th)
B-1
Ferdig
Athena Aguilar
210 JIU-JITSU/Kraken JIU-JITSU
Chloe Cavallaro Ohana Academy (San Antonio) Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
C-3
Ferdig
Cash Triesch
Fighting Chance Academy
Seier på submission - 02:21
Lincoln Bourne Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Sunday September 12th)
D-1
Ferdig
Grayson Cole
MAKHUWA BJJ
Seier med poeng - 03:00
Xander Long MAKHUWA BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (66-75 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-1
Ferdig
Sebastian Sanchez
Carlson Gracie San Antonio
Antonio Pena III Ohana Academy (San Antonio) Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Sunday September 12th)
A-4
Ferdig
Jeremiah Smith
Carlson Gracie San Antonio
Maxine Garrison Brazilian Top Team- San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Sunday September 12th)
B-2
Ferdig
Zarak Khan
Carlson Gracie San Antonio
Jaco Trevino 10th Planet San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
C-2
Ferdig
Aubrey Johnson
10th Planet San Antonio
Lincoln Spielmann Ohana Academy (San Antonio) Seier på submission - 01:43
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-2
Ferdig
Adam Rabago
Axiom Grappling Academy
Sophia Khan Carlson Gracie San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Sunday September 12th)
A-3
Ferdig
Gabriella Perales
10th Planet San Antonio
Eva Jurney Ohana Academy (San Antonio) Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Sunday September 12th)
B-5
Ferdig
Michael Arellano
Seier på submission - 02:12
Sebastian Sanchez Carlson Gracie San Antonio
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Sunday September 12th)
D-3
Ferdig
Zoey Varela
Ohana Academy (San Antonio)
Seier på submission - 02:50
Kaily Sanders Fighting Chance Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Sunday September 12th)
C-6
Ferdig
Amber Petersen
Brazilian Top Team- San Antonio
Seier med poeng - 02:00
Christian Pena Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (66-75 lbs.)
(Sunday September 12th)
A-7
Ferdig
Jade Dawson
Brazilian Top Team- San Antonio
Tobias Alberthal Fighting Chance Academy Seier på submission - 00:41
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Sunday September 12th)
C-7
Ferdig
Melanie Guerra
Cinco MMA
Seier med poeng - 01:16
Maxwell Garrison Brazilian Top Team- San Antonio
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Sunday September 12th)
A-2
Ferdig
Hennessey Triesch
Fighting Chance Academy
Seier med poeng - 02:00
Mia Morales Fighting Chance Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Sunday September 12th)
B-3
Ferdig
Athena Aguilar
210 JIU-JITSU/Kraken JIU-JITSU
Zarak Khan Carlson Gracie San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-3
Ferdig
Kaily Sanders
Fighting Chance Academy
Jackary Lizama II Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
C-4
Ferdig
Aubrey Johnson
10th Planet San Antonio
Seier på submission - 02:05
Lincoln Bourne Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Sunday September 12th)
D-4
Ferdig
Pierre Gutierrez
Ohana Academy (San Antonio)
Levi Yoder Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Sunday September 12th)
A-5
Ferdig
Gabriella Perales
10th Planet San Antonio
Jeremiah Smith Carlson Gracie San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Sunday September 12th)
B-6
Ferdig
Clemente Fernandez V
Ohana Academy (San Antonio)
Jesus Navar Carlson Gracie San Antonio Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Sunday September 12th)
A-6
Ferdig
Eva Jurney
Ohana Academy (San Antonio)
Maxine Garrison Brazilian Top Team- San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Superweight (101-110 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-4
Ferdig
Jackary Lizama II
Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX
Ema Navar Carlson Gracie San Antonio Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Sunday September 12th)
D-7
Ferdig
Madison Morales
Fighting Chance Academy
Seier på submission - 01:25
Ariella Flores Ohana Academy (San Antonio)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Sunday September 12th)
B-4
Ferdig
Chloe Cavallaro
Ohana Academy (San Antonio)
Jaco Trevino 10th Planet San Antonio Seier med poeng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Sunday September 12th)
C-9
Ferdig
Santino Serda
Ohana Academy (San Antonio)
Adam Rabago Axiom Grappling Academy Seier med poeng
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
A-9
Ferdig
Antonio Enciso
Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX
Tulio Borbolla T&D BJJ ACADEMY Seier på submission - 02:13
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Sunday September 12th)
B-7
Ferdig
Sebastian Sanchez
Carlson Gracie San Antonio
Clemente Fernandez V Ohana Academy (San Antonio) Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Sunday September 12th)
C-5
Ferdig
Lincoln Spielmann
Ohana Academy (San Antonio)
Seier på submission - 00:11
Cash Triesch Fighting Chance Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Sunday September 12th)
C-8
Ferdig
Raya Guerrero
Ohana Academy (San Antonio)
Seier på submission - 00:48
Melanie Guerra Cinco MMA