Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (127-136 lbs.)
(Saturday June 9th)
G24
Afgelopen
Giulia Paiva
Fabin Rosa BJJ Orlando
Gewonnen via Punten - 04:00
Gianna Napoli Upper Academy Florida
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
Afgelopen
Elly Moon Woods
American Top Team Asheville
Gewonnen via Overgave - 00:47
Avah Colon GRACIE BARRA KISSIMMEE
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H29
Afgelopen
Gabrielle Spinowitz
Gracie Barra Jacksonville
ENZO ARMANI GONZALEZ Gator Family BJJ Gewonnen via Overgave - 00:56
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F29
Afgelopen
Daniel Salerno
Mudita Jiu Jitsu
Brody Wooddell American Mixed Martial Arts Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-26
Afgelopen
Gabriela Soares
Fabin Rosa BJJ Orlando
Kendra Vega Upper Academy Florida Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
H25
Afgelopen
Daniel Nahid
Fabin Rosa BJJ Orlando
Gewonnen via Punten - 03:00
Rylan Ghrist Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E21
Afgelopen
Michael Hogan
Gracie Barra Jacksonville
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Cody Will American Top Team Longwood
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-23
Afgelopen
Luke Willing
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Gewonnen via Overgave - 00:11
Lillian Hielscher Redbeard Combatives
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-24
Afgelopen
Ray Hoffman
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Jada Daniel Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightfeatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-32
Afgelopen
Thales Rodrigues
Kimura BJJ USA
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Romeo Baldwin American Mixed Martial Arts
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F31
Afgelopen
Franco Petitfour
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Brian Work Gracie Barra Boca Raton Gewonnen via Punten - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
B-28
Afgelopen
Dante Aliberti
Kimura BJJ USA
Gewonnen via Punten - 04:00
Josh Clark Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
H33
Afgelopen
Braxton Stevens
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Alejandro Calzadilla Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:23
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-19
Afgelopen
Ali Murtazaiev
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Gewonnen via Overgave - 00:54
Aria Cooper American Top Team Longwood
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G23
Afgelopen
Joshua Sandy
Xtreme Gracie
Gewonnen via Punten - 04:00
Jairo Rodriguez Renato Tavares association
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Featherweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
E19
Afgelopen
Aaleeya Lazy Wright
Upper Academy Florida
Larry Moreno The coral academy Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H27
Afgelopen
Ben Harris
GRACIE BARRA NORTH ORLANDO
Kendra Vega Upper Academy Florida Gewonnen via Overgave - 01:03
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Alberto Abdon
Evolution MMA - Naples, FL
Gewonnen via Walkover
Ian Anderson Gracie Barra Kendall
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-25
Afgelopen
Lillian Hielscher
Redbeard Combatives
Gewonnen via Punten - 03:00
Jada Daniel Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E22
Afgelopen
Erik Pulkkinen
Renzo Gracie Staten Island
Cody Will American Top Team Longwood Gewonnen via Overgave - 00:54
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (127-136 lbs.)
(Saturday June 9th)
G25
Afgelopen
Giulia Paiva
Fabin Rosa BJJ Orlando
Gewonnen via Overgave - 03:50
Gianna Napoli Upper Academy Florida
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Franco Petitfour
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Gewonnen via Walkover
Greg Paggeot Black Lion Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H30
Afgelopen
Benjamin Dougherty-King
Relic Jiu Jitsu
Ben Harris GRACIE BARRA NORTH ORLANDO Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-25
Afgelopen
Jason Jones
Vickery Jiu-Jitsu & MMA
Timur Fazilov Winners Training Centers Gewonnen via Punten - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F30
Afgelopen
Brody Wooddell
American Mixed Martial Arts
Dev Rana American Combat Club Gewonnen via Punten - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Afgelopen
James Badley
Fusion X-Cel Performance
Oscar RosaCosta Art In Motion Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-26
Afgelopen
Dat Vo
Cogito Jiujitsu
Ethan Nanstiel Gewonnen via Overgave - 00:50
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-26
Afgelopen
Luke Willing
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Gewonnen via Overgave - 00:20
Ray Hoffman Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-22
Afgelopen
Gabriela Soares
Fabin Rosa BJJ Orlando
Jaze Underhill Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
Afgelopen
Jackson Hester
Fight Sports Daytona - Todd Cutler BJJ
Michael Abache American Top Team Longwood Gewonnen via Walkover
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 9th)
G22
Afgelopen
Christian Birch
V.R.M.A / Fightsports
Gewonnen via Overgave - 02:12
Chase Brown Gracie Barra Jacksonville
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
E23
Afgelopen
Thiago Reis
Gracie Barra Coral Springs
Gewonnen via Punten - 04:00
Michael Hogan Gracie Barra Jacksonville