Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-16
완료됨
Tucker Pangia
The Next Element Academy
Isabel Martinez Combat Athletics Won by Submission - 01:45
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-23
완료됨
Khari Richardson
Checkmat Charlotte
Won by Submission - 00:58
Liam Penalba ARTE SUAVE JIU JITSU ACADEMY X GFTEAM CHARLOTTE
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
C-19
완료됨
Benjamin Alexander
Checkmat Charlotte
Won by points - 02:00
Hillman Peterson Checkmat Charlotte
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-18
완료됨
Daniel Ribeiro
Columbia Martial Arts & Fitness
Won by points - 02:00
Reece Williams Checkmat Eastcoast
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-14
완료됨
Eloise Koert
Queen City Jiu Jitsu
Carter Tobin Triumph Fight Academy Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Grey with white / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-22
완료됨
Leilani Langley
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Peyton Cost Fightworks Academy Won by Submission - 02:41
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-17
완료됨
MaKayla Adams
Honest Grappling Co.
Gage Jones Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I22
완료됨
Bryson Perdue
Modern Warrior MMA
Won by points - 04:00
Clint Seeley Honest Grappling Co.
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-24
완료됨
Jacob Guthard
Triumph Fight Academy
John Hernandez Nature BJJ SANFORD Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
F-23
완료됨
Elijah James Hunt
Queen City Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Lucas Hines Wander Braga Bjj
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
C-20
완료됨
Vanessa Watson
Fight Sports Charlotte
Maggie Luptak BC KICKBOXING BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-20
완료됨
Jesse James Ratliff
Modern Warrior MMA
Won by Submission - 01:00
Soren Hynson Rowan Wrestling Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-24
완료됨
Isabel Martinez
Combat Athletics
Leo Gerber The Next Element Academy Won by Submission - 02:47
Womens No-Gi / Intermediate / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-24
완료됨
Kelli DuBois
Triumph Fight Academy
Skyler Thrasher The Next Element Academy Won by points - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I23
완료됨
Christian Cundiff
Checkmat Charlotte
Won by Submission - 02:04
Timothy Goodwin Modern Warrior MMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
J19
완료됨
Graham Ward
Schell Shock BJJ
Kyzer Powers Triumph Fight Academy Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-18
완료됨
Macall Magarrell
Absolute Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:23
Andrea Ray Carlson Gracie Gastonia
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-18
완료됨
Gabriella Gibson
Wander Braga Bjj
Won by Submission - 01:58
Audrey Naughton Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
J17
완료됨
Luke Buehlmaier
Wander Braga Bjj
Roman Jones Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 10th)
G-25
완료됨
Khari Richardson
Checkmat Charlotte
Won by points - 03:00
Idan Shmulevich Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-21
완료됨
Holly Ciuclea
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 00:59
Eva Gill Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Advanced / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 10th)
I24
완료됨
Anya Wallace
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 04:46
Emily Keck Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-23
완료됨
Evelyn Johns
Team ROC
Kendall Hauser Davidson County BJJ Won by Submission - 00:15
Youth 1- Gi / 6-7 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-22
완료됨
BRODY FOURNIER
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 00:45
Abigale Pelaez Queen City Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-15
완료됨
Eloise Koert
Queen City Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:28
Emmalynn Turner Carlson Gracie Gastonia
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-19
완료됨
Lilly Clark
Carlson Gracie Gastonia
Tucker Pangia The Next Element Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-19
완료됨
Christiano Acevedo
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Ethan Lambeth Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-22
완료됨
Henry Drye
Mindset BJJ Academy
Gavin Verkler BC KICKBOXING BJJ Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
J22
완료됨
Myra Peachey
Modern Warrior MMA
Cruz Uribe Top Martial Arts Won by Submission - 02:12
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 10th)
완료됨
Knox Tobin
Triumph Fight Academy
Won by Walkover
Xavier Watson Fight Sports Charlotte
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
완료됨
Jackson Gill
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
Max Winslow Honest Grappling Co.
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-20
완료됨
Gabriella Gibson
Wander Braga Bjj
Won by points - 03:00
Scarlett Pangia The Next Element Academy