Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-19
終了
Liam Marciante
Renzo Gracie Lake Worth
Gunnar Walker Art In Motion Jiu Jitsu Won by Submission
JM Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
C-20
終了
Valentina Andrade
A-Force Brazilian Jiu Jitsu
Elias Enriquez Fight Sports Miami Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
A-17
終了
Andrew Ridge
American Top Team - Coconut creek
Won by points - 03:00
James Ragsdale Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday)
F-13
終了
Nestor Colaire
Brazilian Top Team - Boca Raton
Matthew Moncada Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-17
終了
Ethan Ferreira
Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Jacob Kuenzle Base Martial Arts Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-15
終了
Yuri Brito
Base Martial Arts
Won by points - 02:00
Jordan De La Torre Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-17
終了
Tomas Torres
A Force BJJ
João Pedro Brito Base Martial Arts Won by points - 03:00
JM Youth 1- No-Gi / 6-7 years / advanced / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-5
終了
Kayden Tellez
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:13
Liam Marciante Renzo Gracie Lake Worth
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-18
終了
Karson Justice
BQuick BJJ
Mia La Rosa V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 01:34
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
A-18
終了
Hunter VanZwieten
Base Martial Arts
Won by Submission - 01:12
James Ragsdale Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
終了
Dominic Moc
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Walkover
Daniela Jones Fight Sports Miami
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-19
終了
Owen Loftus
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Decision - 03:00
Jayson Escobedo XCELL JIU JITSU ACADEMY
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-16
終了
Michael Rojas
Arise jiujitsu
Won by points - 03:00
Jayden Lugo Base Martial Arts
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-18
終了
Kai Buckner
Fight Sports
Won by points - 03:00
Anabella Biasca Winners Training Centers
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-7
終了
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission
Gunnar Walker Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-21
終了
Crockett McLaughlin
A Force BJJ
Won by points - 02:00
David Abitbol Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
A-19
終了
Aidan Vallejo
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:44
Andrew Ridge American Top Team - Coconut creek
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-18
終了
Jacob Kuenzle
Base Martial Arts
Won by points - 02:00
Elijah Murawski Base Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
D-24
終了
Sophia Ramos
A Force BJJ
Arina Rik Gracie Barra Aventura, FL Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-21
終了
Luke Piedrahita
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:05
Arielle Coine Renzo Gracie Lake Worth
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
F-17
終了
Iván Pericas
Fight Sports Miami
Luca Negro Flowhouse BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
E-20
終了
Rebecca Marin
Atlantis Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:03
Natalie Carvalho Base Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-23
終了
Ty Oliveira
V.R.M.A / Fightsports
Michael Springer Mattix Gracie Jiu Jitsu Won by Submission - 01:13
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (106-115 lbs.
(Saturday)
A-20
終了
Michelle Fernandez
A Force BJJ
Eve-Alyse Arnold Endure Martial Arts Won by Submission - 02:21
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-22
終了
Ana Júlia Ferreira
Base Martial Arts
Won by points - 01:19
David Abitbol Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-15
終了
Kai Luna
Fight Sports Miami
Won by Submission - 00:32
Michael Rojas Arise jiujitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-16
終了
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission
Sebastian Vann
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-17
終了
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission
Kayden Tellez Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-15
終了
Liam Como
Endure Martial Arts
Jayden Lugo Base Martial Arts Won by Submission - 00:31
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-19
終了
Kai Buckner
Fight Sports
Won by points - 03:00
Anabella Biasca Winners Training Centers
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-23
終了
Lilly Como
Endure Martial Arts
Won by Decision - 02:00
Crockett McLaughlin A Force BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs. )
(Saturday)
F-19
終了
Colin Buster
Endure Martial Arts
Darius Hardnett GROUND CONTROL Won by points - 03:00