Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
I8
終了
Tyler Winkle
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Bailey Allen Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:45
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-2
終了
Aaron Nedrow
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Emma Strang TECT Center
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
E-4
終了
Owen Carden
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Todd Smisson Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-7
終了
Vincenzo Ortiz
KnuckleUp Fitness
Camron Maxwell Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:03
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-8
終了
Atticus Carroll
Gracie Barra Ellijay
Alec Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 10th)
A-4
終了
Noah Tierney
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:00
Athena Carroll Gracie Barra Ellijay
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-6
終了
Austin Cook
Unit 2 Fitness
Won by Submission - 00:57
Ariana Cenis WARRIOR BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
J1
終了
Weston Weeks
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Boston Page ATOS Atlanta Won by Submission - 01:16
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-3
終了
Bradlee Johnson
Scramble BJJ & Wrestling
Chase Floyd ATOS Atlanta Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-7
終了
Mckay Warnock
TECT Center
Caroline Abshire KnuckleUp Fitness Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-4
終了
Sophia Brooks
Scramble BJJ & Wrestling
Evan Glancies Gracie Barra Ellijay Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
I10
終了
Timothy Laster
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Jaxon Millender Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-9
終了
Ethan Mullins
Drysdale/Zenith
Mackenzie McLeod Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-5
終了
Brice Rhinehart
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by points - 04:00
Charlotte Stollar Team Roberto Traven
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
I9
終了
Andrew Ham
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Bailey Allen Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
D-5
終了
Mila Hipol
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Caitlin Allen Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-8
終了
Elizabeth Callum
J3 Jiu Jitsu
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy Won by Submission - 00:15
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-1
終了
Rahul Uttamchandani
J3 Jiu Jitsu
Won by Submission
Danner Nicholson Scramble BJJ & Wrestling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-7
終了
Egor Gubkin
ATOS Atlanta
Won by Submission - 02:12
Gabe McCranie TECT Center
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
J3
終了
Madelyn Boyer
Gracie Barra Ellijay
Skyler Doane Campeão United Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:32
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 10th)
F-6
終了
Adriana Almanza
G1 Martial Arts
Austin Hanson ATOS Atlanta Won by Submission - 01:54
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
E-6
終了
Dan Yun
10th planet Atlanta
Axyl Holcomb Force MMA Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
H-3
終了
Emma Strang
TECT Center
Cayden Millender Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:25
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
終了
Joseph Fairweather
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
To be decided
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
J2
終了
Weston Weeks
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Boston Page ATOS Atlanta Won by Submission - 00:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-7
終了
Austin Cook
Unit 2 Fitness
Won by Submission - 00:51
Emma Smisson Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 10th)
I11
終了
Reilly Costello
Tribe Bjj Team
Won by points - 03:00
Jaxon Millender Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 10th)
E-5
終了
George Callum
J3 Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Liam Wilson KnuckleUp Fitness
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-5
終了
Chase Floyd
ATOS Atlanta
Won by Disqualification (disqualification) - 00:58
Owen Henning Megalodon Gym
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday June 10th)
B-11
終了
Lillee Yun
10th planet Atlanta
Titus Laster Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:51
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
J4
終了
Madelyn Boyer
Gracie Barra Ellijay
Skyler Doane Campeão United Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:51
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 10th)
A-5
終了
Treston Vines
Kagefit
Won by points - 08:00
William Bolt Ascension MMA