Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
G24
Finished
Richard Smiddy
Luiz Palhares
Aiden Aschauer Renato Tavares association Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
Finished
Victoria Abrams
Gracie Barra Jacksonville
Won by Walkover
Noah Bruce American Top Team Valdosta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
I26
Finished
Marcus Bouie
10th Planet Florida Moons
Won by points - 04:00
Jayden Autry Joe Stevensons Cobra Kai
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-24
Finished
Noah Reis
Gracie Barra Boca Raton
Won by points - 03:00
Zac Davis Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
F22
Finished
Benjamin Abrams
Gracie Barra Jacksonville
Won by Submission - 02:15
Jubilee Troche Gracie Barra Fleming Island
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
K8
Finished
Jaze Underhill
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Cesar Cruz
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
J18
Finished
Jaden Gross
Carlson Gracie Keystone Heights
Won by Submission - 02:49
Jordan Dame GRACIE BARRA (USA)
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-21
Finished
Kyle BEDNAR
Gracie Barra Jacksonville
Won by Submission - 02:19
Xander Johnson Gracie Barra Fleming Island
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
E25
Finished
Brayden Vallejo
Roberto Traven BJJ
Won by points - 02:00
Elijah Hinson Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H17
Finished
Luke Chentsov-Kalish
TAC TEAM BJJ
Michael Palmer Gracie Barra Jacksonville Won by Submission - 02:29
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-26
Finished
Evan Allum
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Olive Delisa Renato Tavares association Won by Submission - 01:44
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
I29
Finished
Gibson Shealey
American Top Team Valdosta
Santiago Caro Relson Gracie St Augustine Won by Submission - 01:24
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
G25
Finished
Arianna Aschauer
Renato Tavares association
Nia Iliev Renato Tavares association Won by Submission - 01:07
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-28
Finished
Ava Barranca
Mount Dora BJJ Academy
Kyla Penney Won by Submission - 01:34
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-27
Finished
Ana Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by Submission - 00:55
Henry Delisa Renato Tavares association
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
J16
Finished
Elijah Hattaway
Luiz Palhares
Won by points - 04:00
Jadalyn Garland Gracie Barra Fleming Island
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
F24
Finished
Jamel Hohaia
BTT Palencia
Czarina Reed Mentality Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
L27
Finished
Jake Womack
American Top Team Valdosta
Won by points - 03:00
Reed Morrison Team ROC Southern Pines/MAASPI
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-28
Finished
AJ Dziedzicki
Brazilian Top Team Jacksonville
Andrew Makeev Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-22
Finished
Zavier Carrasquillo
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 02:10
Vincent Moreno Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-28
Finished
Emmett Henson
Gracie Barra Fleming Island
Ethan Crisafulli Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
K12
Finished
Syrus Martinez
Team Kalista
Moisés Acosta Gracie Barra Fleming Island Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
I27
Finished
Marcus Bouie
10th Planet Florida Moons
Won by points - 04:00
Jayden Autry Joe Stevensons Cobra Kai
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
G27
Finished
Zachary Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by Submission - 00:06
Nicholas Radu Gracie Barra Fleming Island
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H18
Finished
Robert Delisa
Renato Tavares association
Won by Decision - 03:00
Amir Ganiev Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-24
Finished
Drako Harms
Mount Dora BJJ Academy
Ian Allum Tiger's Eye Martial Arts Academy Won by Submission - 01:56
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-26
Finished
Brayden Johnson
Gracie Barra Fleming Island
Won by points - 03:00
Landyn Chance Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
F25
Finished
David Gottlieb
Start Jiujitsu Academy - Pembroke Pines
Won by Submission - 01:08
Caleb West Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-29
Finished
Jayce Robertson
Luiz Palhares
Kenneth Orand Smiley Academy/Team Combat Athletix Won by points
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E27
Finished
David Hinson
Roberto Traven BJJ
Victoria Abrams Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
G28
Finished
Alyssa Latorre
Roberto Traven BJJ
Logan Martin Trident Jiu Jitsu Won by Submission
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
J19
Finished
Keagan Lambert
Coastal Combatives
Won by points
Jaden Gross Carlson Gracie Keystone Heights