Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
H23
Finished
Jacob Diaz
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Aldo Nunez Pure Life Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-20
Finished
Alex Carter
CORE UFC Gym
Won by points - 03:00
Mavrik Zamora Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-32
Finished
Maverick Miranda
ATT BAGA
Won by points - 02:00
Raphael Wilson Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
J26
Finished
Luke Piedrahita
Art In Motion Jiu Jitsu
Felipe Merklein FABIO NOVAES BJJ Won by Submission - 00:31
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L25
Finished
Lucas De La Concepcion
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:43
Gabe Pagan Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-30
Finished
Ayden Moran
Fabin Rosa BJJ Orlando
Rayner Beaux BTT Melbourne Florida Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
K29
Finished
Ryan El Lobo
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:08
Wyatt Leleux Armada Jiu Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L26
Finished
Minka Grage
ATT BAGA
Liam Leitch Checkmat Won by Submission - 01:04
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-23
Finished
Husan Ganiev
Renato Tavares association
Won by Submission - 01:16
Jordan Hermelo ATT BAGA
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-33
Finished
Ben Moore
BTT Melbourne Florida
Eldior Sharipov Gracie Barra Orlando Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
J30
Finished
Olive Delisa
Renato Tavares association
Gabriel Morales Art In Motion Jiu Jitsu Won by Submission - 01:29
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-37
Finished
Jaxson Webber
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by points - 02:00
Penelope Bowen Fastidious Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
I 21
Finished
Achilles O'Connell
FABIO NOVAES BJJ
Daniel Nahid Fabin Rosa BJJ Orlando Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
F-28
Finished
To be decided
James Young Darkwolf MMA Won by Disqualification (disqualification)
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lighfeatherweight (45 lbs and under)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-23
Finished
Maxwell Cooper
ATT LONGWOOD
Won by points - 03:00
Dustin Eller Mount Dora BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Superweight (91-100 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-25
Finished
Michael Irish
Renato Tavares association
Sophia Treadwell Squad Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
J32
Finished
Eillen Dematti
Mount Dora BJJ Academy
Joel Thrower MJN Jiu Jitsu Won by Submission - 00:34
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-31
Finished
Isaac Deskins
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by points - 03:00
Arianna Aschauer Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L27
Finished
Caleb Boigris
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Liam Gill Carlson Gracie Melbourne FL
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
H25
Finished
Giovanni Suarez
ATT BAGA
Won by points - 03:00
Carter Bermudez Darkwolf MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
F-21
Finished
Kyler Williams
FABIO NOVAES BJJ
Won by Submission - 01:22
Finnegan Armstrong Fastidious Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
J35
Finished
Madeline Reynolds
Mount Dora BJJ Academy
Austin Simon American Top Team Longwood Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
C-27
Finished
Luis "Levi" Buot IX
Orlando Brazilian Jiu Jitsu
Reagan Wood American Top Team - Coconut creek Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
Finished
Jacob LeBlanc
ATT BAGA
Won by Walkover
Marc Lenart Fusion X-Cel Performance
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
A-34
Finished
Bear Ryan
Mount Dora BJJ Academy
Maverick Miranda ATT BAGA Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Superweight (91-100 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
G-26
Finished
Nathan Flaquer
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Finn Carriere Relic Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L28
Finished
Lucas De La Concepcion
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:30
Malakai Abinuman Gracie Barra Celebration
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
D-32
Finished
Mason Johnson
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by points - 03:00
Lucca Esteves ATOS Orlando
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
E-32
Finished
Sebastian Tomines
Fabin Rosa BJJ Orlando
Jackson Agredo Luiz Palhares Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday Youth 1 & 2)
I 26
Finished
RJ Frost
Mount Dora BJJ Academy
Lincoln Kotuby VIEIRA BJJ SARASOTA Won by Submission - 02:30
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
L29
Finished
Tommy MIRISOLA
Base Martial Arts
Won by points - 03:00
William Sands Jr. Grappling Mastery
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday Youth 1 & 2)
F-29
Finished
Reed Holtz
Renato Tavares association
Won by Submission - 00:40
Brendon Whiting Vortex Jiu Jitsu Academy