Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Finished
Hudson Conwell
Carlson Gracie Team
Jabreel Dajani UofGF/New Lenox Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-4
Finished
Waverly Tabor
Team Corral
Won by points - 03:00
Jasmine Melhem Team Corral
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-5
Finished
Elijah Bell
UofGF/New Lenox
Won by Submission - 00:24
Nicholas Korpan Carlson Gracie Team
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
B-4
Finished
Dawson Tabor
Team Corral
Bodie Watters Team Corral Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
G7
Finished
Luke Reid
Team Corral
Won by points - 04:00
Adam Haas Dave Strasser's Freestyle Academy of MMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-9
Finished
Claire Patterson
Tenfold BJJ Academy
Won by Submission - 02:21
Dominic Buoncore MMA Stop
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-7
Finished
Tyler Quarles
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Won by points - 03:00
Livia Adolfo ROL Academy of Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-6
Finished
Jonathan Jasica
Powersource Martial Arts
Won by Submission - 00:57
Savannah Turner AXT Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G4
Finished
Aidan Perona
AXT Jiu-Jitsu
Maximus Reyna Carlson Gracie Team - Maxim Gym Won by Submission - 00:59
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-5
Finished
Milana Vetrov
New Breed Training Center
Won by Submission - 01:10
Eric Conway Evolution Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday June 9th)
H6
Finished
Laura LaMere
P3 Martial Arts
Won by points - 04:00
Sarah Patterson Tenfold BJJ Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-6
Finished
Brooklyn Bloss
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Alaina Bartnick Strong Hold Athletics/ TAC Team Wisconsin Won by Submission - 02:23
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
Finished
Danyel DeAssis
Gracie Barra Libertyville
Carolina Krupa P3 Martial Arts Won by Walkover
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-7
Finished
Ethan Serrano
Soul Fighters / Andre Maneco BJJ
Won by points - 03:00
Leo Sanchez 219 Submission
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-4
Finished
Leonid REYNA
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Won by points - 03:00
Ariana Baier MMA Stop
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Finished
Nichole Rogers
Corral’s martial art
Won by points - 03:00
Andres Gonzalez Powersource Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-8
Finished
Tyler Quarles
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Won by points - 03:00
Livia Adolfo ROL Academy of Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
G8
Finished
Brian Hernandez
Powersource Martial Arts
Adam Haas Dave Strasser's Freestyle Academy of MMA Won by Submission - 03:47
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
E-6
Finished
Tiffany Flores
Carlson Gracie Team
Knox Senorski Andre Maneco BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
H7
Finished
Shane Salerno
P3 Martial Arts
Won by points - 03:00
Daniel Ronczkowski Carlson Gracie Team
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-8
Finished
John Opyt
3D Martial Arts
Won by points - 03:00
Angelo Partida MMA Stop
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-6
Finished
Noah Flores
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 02:48
Emily Perona AXT Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
Finished
Stella DeAssis
Gracie Barra Libertyville
Gabriel Cvetkovski MMA Stop Won by Walkover
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
G10
Finished
Hailey Ross
No Joke MMA
Joshlynne Feliciano Train Hard, Be Kind - Pica Pau Won by Submission - 00:35
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-5
Finished
Leonid REYNA
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Won by points - 03:00
Ariana Baier MMA Stop
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
Finished
Jabreel Dajani
UofGF/New Lenox
Won by Walkover
Nick Brem Nova Gyms BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-7
Finished
Aaron Bartnick
Strong Hold Athletics/ TAC Team Wisconsin
Won by points - 03:00
Carolina Krupa P3 Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-7
Finished
Liam Rathjen
Waverly Tabor Team Corral Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-10
Finished
Claire Patterson
Tenfold BJJ Academy
Won by Submission - 01:46
Cruz Amezcua MMA Stop
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-9
Finished
Leo Sanchez
219 Submission
Won by Submission - 02:53
Angelo Partida MMA Stop
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
H9
Finished
Ava Fichtel
AXT Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Ashley Furtek Team Gladiador
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.) B
(Saturday June 9th)
C-8
Finished
Yousef Melhem
Team Corral
Caleb Jablonski UofGF/New Lenox Won by points - 03:00