Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
B-17
Finished
Kane Horne
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Won by points - 04:00
Jaxson Marques UFC GYM
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
C9
Finished
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Won by Submission - 01:20
Carly Caviness Team ROC
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D24
Finished
Dylan Pond
Obxmartialarts nags head
Sailor Sim Alliance Greenville Won by Submission - 00:17
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
H-29
Finished
Nevaeh Jones
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu Won by Submission - 03:16
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
D27
Finished
Cruz Uribe
Top Martial Arts
Won by points - 04:00
Landon Mitchell Alliance Greenville
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
A-29
Finished
Everett Chapman
Gracie Barra Asheville
Abigale Gerisch ALLIANCE Won by points - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Lightfeatherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-30
Finished
Jocelyn Barber
Checkmat Charlotte
Malyn Gentry TNT Martial Arts(Columbia, SC) Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-28
Finished
Isabella Juiz
Checkmat Charleston
Won by Submission - 01:32
Carly Caviness Team ROC
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
H-26
Finished
Sarai Sorrells
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Sophia Ioviero The Next Element Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
D28
Finished
Natalie Lippstreu
Alliance Acworth
Daniel Ritter Atos JJ Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
C3
Finished
Hayden Vosburgh
10th Planet - Greenville
Won by points - 04:00
Hayden Mitchell Alliance Greenville
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
B-22
Finished
Camden Wiggins
Saga Combat Systems
Ryan Bain Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 02:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs. )
(Saturday)
E-31
Finished
Eric Richardson
Saga Combat Systems
Isaac Higgins Renzo Gracie South Carolina Won by Submission - 01:20
Womens No-Gi / Beginner / Roosterweight (110 lbs. & under)
(Saturday)
A-30
Finished
Simmons Wilbanks
Relson Gracie Charleston
Sarah Deloach TNT Martial Arts(Columbia, SC) Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
F-32
Finished
Alex Cordova
Alliance Greenville
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu Won by Submission - 01:39
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Grey with black / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday)
H-28
Finished
Brandon Shultz
Alliance Greenville
Kaden Sheek Top Martial Arts Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
B-23
Finished
Madison Spencer
Saga Combat Systems
Joshua Bratton High Performance Gym Won by points - 02:00
JM youth 1 gi / advanced/ 51-60 lbs.
(Saturday)
C1
Finished
Tavian Florez
Obxmartialarts nags head
Ryder Bateman Obxmartialarts nags head Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-26
Finished
Maximus Fowler
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
KATE HAYES Top Martial Arts Won by Submission - 04:28
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Lightfeatherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-31
Finished
Jocelyn Barber
Checkmat Charlotte
Malyn Gentry TNT Martial Arts(Columbia, SC) Won by points - 04:00
Womens Gi / White / Roosterweight (110 lbs. & under)
(Saturday)
A-31
Finished
Simmons Wilbanks
Relson Gracie Charleston
Won by points - 04:00
Sarah Deloach TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-29
Finished
Aydin Sowell
High Performance Gym
Won by Submission - 02:08
Isabella Juiz Checkmat Charleston
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
C4
Finished
Trey Parker
Megalodon Gym
Hayden Mitchell Alliance Greenville Won by Submission - 01:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
D31
Finished
Braden Morton
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Edwin Romero Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
H-30
Finished
Nevaeh Jones
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Won by points - 04:00
Danica Zenhye Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-30
Finished
Charlie Hanna
Checkmat Charleston
Won by Submission - 01:58
Carly Caviness Team ROC
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
B-26
Finished
Jayden Raymonds
Obxmartialarts nags head
Won by points - 04:00
Grey Smith Checkmat Charlotte
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightfeatherweight (127-137lbs.)
(Saturday)
A-32
Finished
Adam Argo
UFC Gym Greenville
Austin Carson 10th Planet - Greenville Won by points - 02:26
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
C6
Finished
Silas VanDonkelaar
Alliance Greenville
Won by points - 03:00
Gabriel Davis Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
F-27
Finished
Scout Sim
Alliance Greenville
Won by Submission - 01:53
KATE HAYES Top Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
D29
Finished
Saul Studdard
UFC Gym Greenville
Arabella McHaney TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:55
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightweight (136-145 lbs. )
(Saturday)
E-32
Finished
Eric Richardson
Saga Combat Systems
Isaac Higgins Renzo Gracie South Carolina Won by Submission - 00:19