Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 10th)
J28
Finished
Eli Smith
Mindset BJJ Academy
Won by Submission - 01:11
David Prosnitz Mindset BJJ Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-33
Finished
Foster Pangia
The Next Element Academy
Cameron Gardner TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:26
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-29
Finished
Michael Jugan
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Scarlett Pangia The Next Element Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-23
Finished
Liam Ross
Carlson Gracie Gastonia
Michael Virella Fight Sports Charlotte Won by Submission - 02:23
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-28
Finished
Danielle Kallaur
Checkmat North Carolina
McKenzie Lee Checkmat Charlotte Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-32
Finished
Illia Yaroshenko
Fight Sports Charlotte
Cole Hardwick Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-29
Finished
Ryan Long
Davidson County BJJ
Eric Buehlmaier Wander Braga Bjj Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-31
Finished
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Won by Submission - 03:00
Jose Flores Team ROC
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (66-75 lbs.) Consolation match JM
(Saturday June 10th)
G-34
Finished
Adam Abdin
BC KICKBOXING BJJ
Abigale Pelaez Queen City Jiu Jitsu Won by Decision - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I31
Finished
Matthew Viktora
Triumph Fight Academy
Won by points - 05:00
Walt Simpson Monroe Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-24
Finished
Emmalynn Turner
Carlson Gracie Gastonia
Eloise Koert Queen City Jiu Jitsu Won by Submission
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
J29
Finished
Mariah Davis
Top Martial Arts
Elijah Gilliam Honest Grappling Co. Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-32
Finished
Luke Neel
Checkmat Eastcoast
Michael Jugan Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-33
Finished
Trevion Allison
Fit to Fight
Won by Submission - 02:02
Finn Foster Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-30
Finished
Caden Senior
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 03:00
Benjamin Chaney Checkmat Eastcoast
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-28
Finished
Quinn Raedy
Fight Sports Charlotte
Hudson Pangia The Next Element Academy Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-27
Finished
Andrea Ray
Carlson Gracie Gastonia
MaKayla Adams Honest Grappling Co. Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 10th)
J30
Finished
Mason Zapata
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 03:00
Eli Smith Mindset BJJ Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-26
Finished
Preston Dodson
Rowan Wrestling Academy
Won by points - 02:13
Aiden McCloskey Checkmat Eastcoast
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-31
Finished
Preston Dunn
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Won by points - 04:00
Aubrey Savannah Lumbee Academy of MMA
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-29
Finished
Danielle Kallaur
Checkmat North Carolina
McKenzie Lee Checkmat Charlotte Won by Submission - 03:26
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I30
Finished
Peter Jorgensen
Lion's Crest Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Nick Madere Fit to Fight
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-32
Finished
Lily Hauser
Davidson County BJJ
Austin Fritz HobbsJW Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-30
Finished
Scarlett Pangia
The Next Element Academy
Jose Flores Team ROC Won by Submission - 01:32
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-34
Finished
Evan McFadden
Checkmat Charlotte
Won by Submission - 01:25
Trevion Allison Fit to Fight
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-28
Finished
MaKayla Adams
Honest Grappling Co.
Coraline Airheart Triumph Fight Academy Won by Submission
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-33
Finished
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Won by points
Michael Jugan Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-25
Finished
Caleb Stanionis
Wander Braga Bjj
Won by points - 03:00
Michael Virella Fight Sports Charlotte
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-35
Finished
Tiana Chambers
Top Martial Arts
Peyton Cost Fightworks Academy Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-31
Finished
Bear Rembetsy
Nature BJJ SANFORD
Won by Submission - 01:45
Caden Senior BC KICKBOXING BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-32
Finished
Oscar Rosales
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Timothy Goodwin Modern Warrior MMA Won by Submission - 01:24
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-30
Finished
Joseph Virella
Fight Sports Charlotte
Won by Submission - 01:55
Pascal Martin Triumph Fight Academy