Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E16
Finished
Waylon Cawthron
BRAZILIAN TOP TEAM
Samuel Oehrlein Gracie Barra Fleming Island Won by Submission - 02:10
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-11
Finished
Henry Bowman
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Mason McClure Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-11
Finished
Antonio Gutierrez
BRAZILIAN TOP TEAM
Won by points - 03:00
Ronny Kakish Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-14
Finished
Owen Evans
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Joseph Toscano Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
E15
Finished
Emily Maxham
BRAZILIAN TOP TEAM
Edward Kelly Jax BJJ Won by Submission - 01:19
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-14
Finished
Madison Flanagan
Palm Coast Combat Sports
Kyle BEDNAR Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-14
Finished
Aspen Dlouhy
BRAZILIAN TOP TEAM
TJ Pang Genesis Academy Won by Submission - 00:51
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Superweight (101-110 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-15
Finished
Kasey Blanchard
Gracie Barra Fleming Island
Won by Submission - 00:38
Kaylee Maxham BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-16
Finished
Izzy Bowman
Art of War Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:53
Miles Dobbins Mentality Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
Finished
Melvin Reynolds
Gracie Barra Jacksonville
Won by Walkover - 02:00
Jaxson O’Boyle Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E17
Finished
Logan Morley
Gracie Barra Jacksonville
Won by points - 03:00
Ivy Vu BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-17
Finished
Zac Davis
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Daniel Barton BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-14
Finished
Julia Barros
Upper Academy Florida
Jesse Wellen Jr. Renato Tavares association Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-20
Finished
Kendra Vega
Upper Academy Florida
Won by Submission - 00:46
Verona Pesce Jitsu Academy SC
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-16
Finished
Nazareth Chapman
Palm Coast Combat Sports
Sienna Goforth Mentality Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-16
Finished
Kenny Moors
Olympus jiu jitsu
Won by points - 03:00
Madison Flanagan Palm Coast Combat Sports
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E18
Finished
Brylen Bruning
Upper Academy Florida
Warren Mitchell Won by Submission - 00:53
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-21
Finished
Kendra Vega
Upper Academy Florida
Won by Submission - 00:24
Verona Pesce Jitsu Academy SC
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E21
Finished
Maxwell O’Quinn
BRAZILIAN TOP TEAM
Won by points - 03:00
Adrian Gonzalez Old School Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-15
Finished
Harper Browning
Upper Academy Florida
Trip Carroll BRAZILIAN TOP TEAM Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-12
Finished
Jaxson O’Boyle
Renato Tavares association
Won by points - 03:00
Hendrix Terry Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-15
Finished
Kyla Penney
BJJ Swamp Academy
Won by points - 03:00
Kyle BEDNAR Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-17
Finished
Jesse Wellen Jr.
Renato Tavares association
Won by points - 03:00
Raphael Pesce Jitsu Academy SC
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-17
Finished
Hudsyn Terry
Gracie Barra Jacksonville
Trip Carroll BRAZILIAN TOP TEAM Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E19
Finished
Ivy Vu
BRAZILIAN TOP TEAM
Brylen Bruning Upper Academy Florida Won by Submission - 02:02
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
Finished
Zac Davis
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Daniel Barton BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-18
Finished
Connor Herron
Weinischke Martial Arts
Won by points - 03:00
Connor Mellen
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-15
Finished
Raphael Pesce
Jitsu Academy SC
Won by Submission - 01:16
AJ Dziedzicki BRAZILIAN TOP TEAM
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-18
Finished
Jesse Wellen Jr.
Renato Tavares association
Won by Submission - 01:54
Michael Palmer Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-21
Finished
Mackenzie Clark
Cuts Gym
Won by Submission - 02:34
Christopher McKeel RPA Martial Arts and Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E22
Finished
Maxwell O’Quinn
BRAZILIAN TOP TEAM
Won by points - 03:00
Adrian Gonzalez Old School Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-19
Finished
Connor Herron
Weinischke Martial Arts
Won by points - 03:00
Connor Mellen