Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 12th)
B-6
Dokončeno
Evan Hay
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Won by points - 03:00
Bree Coon TECT Center
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday March 12th)
E-5
Dokončeno
Daryn Hay
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Brynlee Dupree Burton Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday March 12th)
H-6
Dokončeno
Leandro Larrañaga
Riptide mma
Won by Submission - 02:10
Conan Houldson Luiz Palhares
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
Dokončeno
Vinny Laporta
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Won by Walkover
Zander Giddens TECT Center
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday March 12th)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
C-3
Dokončeno
Adalyn Myrick
Team 3
River Hagan Team 3 Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-8
Dokončeno
CJ Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Eli Kiker 10th Planet Orange Park Won by Submission - 00:53
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 12th)
G-3
Dokončeno
James Woods
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Gabe McCranie TECT Center
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
B-5
Dokončeno
Daniel Vogel
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Noah Snyder BCBJJ-Evans Won by Disqualification (disqualification) - 00:32
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday March 12th)
E-6
Dokončeno
Brandt Gorham
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:05
Christian Hite Nature BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
C-4
Dokončeno
Abel Mauldin
Team 3
Cailynn Loyd Burton Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
Dokončeno
To be decided
Dei Dei Martin Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Won by Walkover
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 12th)
G-6
Dokončeno
Brody Mercer
Black Force MMA
Samuel Wilhelm ATOS Atlanta Won by Submission - 01:47
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday March 12th)
Dokončeno
Loser from
Lincoln Wyatt Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-5
Dokončeno
Zachary Ablola
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by points - 03:00
Mariana Sanudo 10th Planet Orange Park
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday March 12th)
D-2
Dokončeno
Raylan Barnicoat
Team 3
Ian McDow Champions training center Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-5
Dokončeno
Eli Kiker
10th Planet Orange Park
Won by points - 03:00
Trevor Taylor Team 3
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday March 12th)
E-7
Dokončeno
Uriah Bouchard
Team 3
Jaxon Cecil Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 12th)
F-9
Dokončeno
Cole Griggs
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Dylan Vogel Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday March 12th)
H-7
Dokončeno
Alistair Miller
Team 3
Won by Submission - 00:58
Dalton Kennedy Team Kalista
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 12th)
G-4
Dokončeno
James Woods
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Gabe McCranie TECT Center
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Lightweight (41-50 lbs. ) B
(Saturday March 12th)
B-7
Dokončeno
Jackson Poling
Riptide mma
Andrew Greenfield Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by points - 02:16
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday March 12th)
C-6
Dokončeno
AJ Dziedzicki
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by Submission - 00:55
Kyland Perdue Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-7
Dokončeno
Caleb Loyd
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Max Welden Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by Submission - 00:50
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
Dokončeno
Chase Howell
Devine Jiu Jitsu (Invictus)
Won by Walkover
Andrew Kelly Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-9
Dokončeno
Eli Kiker
10th Planet Orange Park
Won by Submission - 00:32
Donovan Vetter Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday March 12th)
E-8
Dokončeno
Brynlee Dupree
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Jacob Jang Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 12th)
F-7
Dokončeno
Wyatt Fingar
Riptide mma
Kyle Cohen Riptide mma Won by Submission - 02:07
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 12th)
G-8
Dokončeno
Christian Hutchens
Luiz Palhares
Won by points - 03:00
Samuel Wilhelm ATOS Atlanta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 12th)
H-10
Dokončeno
Sean Goldsby
Roberto Traven BJJ
Won by points - 04:00
Kazimier Meriwether Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 12th)
D-4
Dokončeno
Dei Dei Martin
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Won by points - 03:00
Clara Wyatt Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 12th)
A-10
Dokončeno
Billiana Rowell
MAMMA
Won by Submission - 00:44
Joshua Hernandez Larranaga Riptide mma