Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
G-13
Dokončeno
Samuel Moon
Rilion Gracie Academy
Won by points - 03:00
Clark Prochaska TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
F-14
Dokončeno
Kade POWELL
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Lindon Southerland
Brazil 021 Jacksonville
Charlie Hanna Checkmat Charleston Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
D-16
Dokončeno
Dylan Giesler
UFC Gym Greenville
Ethyn Sanders Checkmat East Coast Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-20
Dokončeno
Collin Barber
Saga Combat Systems
Won by points - 03:00
Judah McMinn SBG International
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
B-18
Dokončeno
Laney Tucker
Black Label Jiu-Jitsu
CJ Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by points - 01:16
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
H-15
Dokončeno
Mia Weidman
Boss Grappling
Won by points - 04:00
Anahmae Olsen Carlson Gracie wsnc/Eight Points
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday)
F-11
Dokončeno
Alex Cordova
Alliance Greenville
Alex Fincannon Saga Combat Systems Won by Submission - 00:05
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Superweight (147-156 lbs.)
(Saturday)
G-15
Dokončeno
Kaden Sheek
Top Martial Arts
Godfred Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
A-19
Dokončeno
Sladen Mullinax
Fight to Win Shelby
Robert Martin Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by Submission - 00:49
Womens Gi / Blue / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday)
E-22
Dokončeno
Hailey Harkey
Saga Combat Systems
Won by Submission - 05:00
Sarah Williams Alliance Greenville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
A-18
Dokončeno
Landon Mitchell
Alliance Greenville
Won by Submission - 00:40
Arturo Fernandez High Performance Gym
Womens No-Gi / Intermediate / Ultraweight (181 lbs. +)
(Saturday)
C-24
Dokončeno
Zoe Lambertson
Divinus Lux Jiu Jitsu
Won by Submission
Mary Willis Renzo Gracie South Carolina
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
D-17
Dokončeno
Bennett Steinkamp
Straight Blast Gym Buford
Won by Submission - 01:22
Styles Stewart Creighton MMA
Womens No-Gi / Beginner / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Savanna Helms
Checkmat East Coast
Anna Johnson Fight to Win Shelby Won by Walkover
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Light-Heavyweight (193-203 lbs.)
(Saturday)
B-31
Dokončeno
Nick Martin
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Juan Ayerdi Megalodon Gym Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
F-15
Dokončeno
Aaron Traeger
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
William Mershon Alliance Greenville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
G-19
Dokončeno
Unknown User
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Won by Submission - 01:50
Noah Stepp RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
D-22
Dokončeno
Craig Rustay
Deep Waters Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Zachary Edwards Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
A-21
Dokončeno
Kyra Sanders
Checkmat East Coast
Won by points - 02:00
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
E-21
Dokončeno
Gage Jones
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Blake Malone Pitch Black BJJ
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
H-18
Dokončeno
Jenissa VanDonkelaar
Alliance Greenville
Won by Decision - 04:00
Alaina Hayden Fight to Win Shelby
Womens No-Gi / Intermediate / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday)
B-20
Dokončeno
Hailey Harkey
Saga Combat Systems
Ashley Barber Checkmat East Coast Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Superweight (147-156 lbs.)
(Saturday)
G-16
Dokončeno
Kaden Sheek
Top Martial Arts
Won by points - 03:00
Michael Jurs High Performance Gym
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Lindon Southerland
Brazil 021 Jacksonville
Kloe Jennings ECMMA Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-19
Dokončeno
Kloe Jennings
ECMMA
Charlie Hanna Checkmat Charleston Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday)
F-12
Dokončeno
Alex Cordova
Alliance Greenville
Alex Fincannon Saga Combat Systems Won by Submission - 02:27
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
G-20
Dokončeno
Danté Singh
Temple Underground Internal Boxing Gym
Won by points - 04:00
Unknown User Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
A-20
Dokončeno
Robert Martin
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Haden Beasley Renzo Gracie South Carolina Won by points - 03:00
Womens No-Gi / Beginner / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday)
F-18
Dokončeno
Jordana Randlett
Checkmat East Coast
Won by Disqualification (disqualification)
Savanna Helms Checkmat East Coast
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs. )
(Saturday)
F-16
Dokončeno
Alex Fincannon
Saga Combat Systems
Won by Submission - 02:14
Alex Cordova Alliance Greenville
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
H-16
Dokončeno
Sarah Deloach
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Anahmae Olsen Carlson Gracie wsnc/Eight Points Won by Submission - 00:44