Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
F-4
Dokončeno
Amos Melvin III
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Teagan Strayve Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-7
Dokončeno
Aaron Rende
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Karaleena Hutchison Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-10
Dokončeno
Lenox Dean
Art of War Jiu Jitsu
Reggie Allen A Force BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-10
Dokončeno
Tristan Strayve
Brazilian Top Team Jacksonville
Toby Nguyen Luiz Palhares Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-10
Dokončeno
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Won by Submission - 02:13
Zac Davis Art of War Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
H10
Dokončeno
Gibson Shealey
American Top Team Valdosta
Fisher Hair Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
F-7
Dokončeno
Chase Brown
Gracie Barra Jacksonville
Won by Submission - 00:22
Leonard Harris Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
H13
Dokončeno
Abby Cruz
Camden Combat
Conan Houldson Luiz Palhares Won by Submission - 00:34
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday)
A-9
Dokončeno
Zayden Davis
Art of War Jiu Jitsu
Rhett Harris Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-14
Dokončeno
Kaydence Mason
American Top Team Valdosta
Won by points - 03:00
Kaden Barr Camden Combat
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-11
Dokončeno
Parker Burns
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by points - 03:00
Ethan Short
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-11
Dokončeno
Luke Rivers
Art of War Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification) - 00:31
Hollis Groshell Elevate MMA Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
F-8
Dokončeno
Weston Ward
Roberto Traven BJJ
Won by Submission - 00:23
Miguel Lopez Pooler BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-8
Dokončeno
Korbi Boatright
Roberto Traven BJJ
Owen Morgan Brazilian Top Team Jacksonville Won by Submission - 00:58
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
E-4
Dokončeno
Grayson Russell
American Top Team Valdosta
Won by points - 03:00
Vincent Moreno Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-13
Dokončeno
Jaylene "J J" Hernandez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Ryan Finniss A-FORCE BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H16
Dokončeno
Maya Ghadab
Roberto Traven BJJ
Elijah Resurreccion Roberto Traven BJJ Won by Submission - 00:48
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
A-11
Dokončeno
Kyle BEDNAR
Gracie Barra Jacksonville
Won by points - 03:00
Amal Cullar Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-14
Dokončeno
Norah Wells
Roberto Traven BJJ
Nickoli Bryan Art of War Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-11
Dokončeno
Ethan Crisafulli
Roberto Traven BJJ
John (Kade) Foss III Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
F-9
Dokončeno
Amos Melvin III
Art of War Jiu Jitsu
Michael Moreno Gracie Barra Jacksonville Won by Submission - 02:05
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-15
Dokončeno
Sonny Griffin
Won by points - 03:00
Kaden Barr Camden Combat
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
H11
Dokončeno
Michael Cullar Jr.
Renato Tavares association
Fisher Hair Roberto Traven BJJ Won by Submission - 01:59
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-11
Dokončeno
Justin Umali
Luiz Palhares
Won by points - 04:00
Erick Shelton V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-12
Dokončeno
Zac Davis
Art of War Jiu Jitsu
Ethan Short Won by Submission - 01:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-8
Dokončeno
Abram Marshall
BTT Melbourne Florida
Won by points - 03:00
Aaron Rende Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-9
Dokončeno
Ryder Tardif
A Force BJJ
Won by points - 01:20
Isaiah Naville American Top Team Valdosta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-13
Dokončeno
Donavan Nielsen
Art of War Jiu Jitsu
Gibson Shealey American Top Team Valdosta Won by Submission - 00:47
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-15
Dokončeno
Nickoli Bryan
Art of War Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Julian Thornton Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
H14
Dokončeno
Abby Cruz
Camden Combat
Conan Houldson Luiz Palhares Won by Submission - 00:27
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
F-10
Dokončeno
Robert Delisa
Won by Submission - 02:54
Hendrix Terry Gracie Barra Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-12
Dokončeno
Toby Nguyen
Luiz Palhares
Won by points - 03:00
Luke Rivers Art of War Jiu Jitsu