Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday February 24)
A-36
Dokončeno
Cameron Garlington
Garami Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Jackson Strawhand Tinsley Family Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday February 24)
E-39
Dokončeno
Aiden Martinez
Nature BJJ SANFORD
Carter Richardson Crest Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:57
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday February 24)
MAT C38
Dokončeno
Cohen Stutz
Paragon of Jiu Jitsu
Cooper Andress Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 00:24
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
G-32
Dokončeno
Jordan Privette
Connection BJJ academy
Keith Gaught Team Casarez Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday February 24)
F-39
Dokončeno
Joel Kim
Garami Jiu Jitsu
Kendall Hauser Davidson County BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
B-38
Dokončeno
John Sorensen
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Andres Maldonado Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 00:49
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
J37
Dokončeno
Zachary Fisher
Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Won by Submission - 04:04
Jason Baldwin Schell Shock BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
E-40
Dokončeno
Wilkison Grover
Jiu Jitsu Performance Academy
Won by Submission - 00:56
Colton Spicer Connection BJJ academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
B-39
Dokončeno
Greyson Harless
Meta Jiu Jitsu Academy
Ava Montejo Garami Jiu Jitsu Won by Submission - 01:34
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
H30
Dokončeno
Vincent Morelli
Brunson's MMA & Fitness
Won by Submission - 04:27
Raesae Settles The Kai Thai Academy of Martial Arts
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday February 24)
MAT C40
Dokončeno
Anabelle Melton
Brunson's MMA & Fitness
Won by points - 03:00
Kayleigh Listemann Twisted Kraken Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday February 24)
E-41
Dokončeno
Carter Richardson
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:54
William Bell Jiu Jitsu Performance Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
F-40
Dokončeno
Eduardo Velasquez
Labyrinth Jiu Jitsu
Daniella Hoffman The Next Element Academy Won by points - 03:00
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday February 24)
K32
Dokončeno
Alayna Noonan
The Kai Thai Academy of Martial Arts
Felice Baughman Crest Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 03:11
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday February 24)
D-40
Dokončeno
Eyan Salas
Nature BJJ SANFORD
Cordero Florence Garami Jiu Jitsu Won by Submission - 00:21
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday February 24)
B-40
Dokončeno
Robert Melle
The Kai Thai Academy of Martial Arts
Andres Maldonado Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 01:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
J38
Dokončeno
Alexander Cowart
Gracie Raleigh
Guilherme Dias Garami Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
E-42
Dokončeno
Kash Smoak
Nature BJJ SANFORD
Won by points - 03:00
Ben Spicer Connection BJJ academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday February 24)
F-41
Dokončeno
Mason Courtright
Trú Fight Team
Won by points - 03:00
Dan Ngo The Next Element Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday February 24)
MAT C41
Dokončeno
Kylie Purvis
The Kai Thai Academy of Martial Arts
John Peery Chapel Hill Quest Martial Arts Won by points - 03:00
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
Dokončeno
Mark Strong
Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Jacob Jones Hybrid Martial Arts Center Roanoke Won by Walkover
Youth 2- Gi / 14-15 years / White / Lightweight (96-105 lbs.) B
(Saturday February 24)
B-41
Dokončeno
Olivia Dowling
Nature BJJ SANFORD
Won by points - 03:00
Maddy Shafer Chapel Hill Quest Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
I33
Dokončeno
Ava Montejo
Garami Jiu Jitsu
Bianca Ma Garami Jiu Jitsu Won by Submission - 00:53
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
H31
Dokončeno
Derek Rager
Davidson County BJJ
William Flood Team Casarez Won by Submission - 01:01
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday February 24)
E-43
Dokončeno
Esau Martinez
Nature BJJ SANFORD
Nicolas Salles Team Casarez Won by Decision - 02:15
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday February 24)
MAT C42
Dokončeno
Kayleigh Listemann
Twisted Kraken Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Hallie Jones Connection BJJ academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Roosterweight (85 lbs. & under)
(Saturday February 24)
Dokončeno
Evan Dalton
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
Aaron Schloss Pendergrass Academy of Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday February 24)
F-42
Dokončeno
Joel Kim
Garami Jiu Jitsu
Kendall Hauser Davidson County BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Roosterweight (85 lbs. & under)
(Saturday February 24)
Dokončeno
Evan Dalton
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
Aaron Schloss Pendergrass Academy of Martial Arts
Womens No-Gi / Intermediate / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday February 24)
K36
Dokončeno
Jamie Garza
No team/association.
McKenzie Lee Checkmat Charlotte Won by Submission - 00:27
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday February 24)
Dokončeno
Aaron Dunn
Pendergrass Academy of Martial Arts
Won by Walkover
Keith Gaught Team Casarez
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
D-42
Dokončeno
Bria Ma
Garami Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Capriana Zamora RAW MMA