Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Womens No-Gi / Beginner / Superweight (171-180 lbs.)
(Saturday June 10th)
C-38
Dokončeno
Addie Edling
Triumph Fight Academy
Won by points - 04:00
Cynthia Castillo Hayastan MMA Charlotte
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-37
Dokončeno
Thomas DeLauro
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 01:59
Kendall Hauser Davidson County BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-36
Dokončeno
Matthew Viktora
Triumph Fight Academy
Won by points - 05:00
Christian J Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-37
Dokončeno
Braden Vu
Brazilian Top Team Charlotte
Won by Submission - 02:57
Andrew McCloskey Checkmat Eastcoast
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
J35
Dokončeno
Cruz Uribe
Top Martial Arts
Won by Submission - 02:31
Myra Peachey Modern Warrior MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-31
Dokončeno
Caleb Stanionis
Wander Braga Bjj
Won by Submission
Macall Magarrell Absolute Jiu-Jitsu
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I36
Dokončeno
Nathanael Shaw
Davidson County BJJ
Uzoma Kpaduwa Charlotte Jiu-Jitsu Academy Won by points - 06:00
Womens Gi / Blue / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-34
Dokončeno
Danielle Kallaur
Checkmat North Carolina
Won by points - 05:00
McKenzie Lee Checkmat Charlotte
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-40
Dokončeno
Cole Hardwick
Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte
Peyton Cost Fightworks Academy Won by Submission - 02:31
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
E-35
Dokončeno
Andres Ortiz
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Won by Disqualification (disqualification) - 03:56
Elias Ouazzani Chahdi Triumph Fight Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
C-40
Dokončeno
Jackson Lee
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 04:00
David Perez-Resendiz Fit to Fight
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.) 2 consolation
(Saturday June 10th)
G-80
Dokončeno
Abigale Pelaez
Queen City Jiu Jitsu
Lillian O'Toole TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Womens No-Gi / Beginner / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-39
Dokončeno
Kimberly Beckwith
Cynthia Castillo Hayastan MMA Charlotte Won by points - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lighteatherweight (126-136 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-37
Dokončeno
Christopher Rudisill
Carlson Gracie Gastonia
Won by points - 05:00
Donovan Hernandez Relson Gracie Charleston
Womens Gi / White / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 10th)
J37
Dokončeno
Amber Ray
Carlson Gracie Gastonia
Keyla Mendez Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 10th)
A-30
Dokončeno
Lily Hauser
Davidson County BJJ
Jackson Alfton True Warrior Fitness LKN Won by points - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
D-35
Dokončeno
Yahia Alasfar
Triumph Fight Academy
Won by points - 04:00
Denny Bridges Victory Martial Arts BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 10th)
G-38
Dokončeno
Joseph Virella
Fight Sports Charlotte
Won by points - 03:00
Wylde Turner Carlson Gracie Gastonia
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I35
Dokončeno
Matthew Viktora
Triumph Fight Academy
Peter Jorgensen Lion's Crest Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:16
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
B-41
Dokončeno
Alden Cary
HobbsJW
Colby Shore Charlotte Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:43
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
Dokončeno
Andrew McCloskey
Checkmat Eastcoast
Kameron Figueroa TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by Walkover
Womens No-Gi / Intermediate / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-40
Dokončeno
Lindsay Orr
Checkmat Charlotte
Samantha Ojeda Charlotte Jiu-Jitsu Academy Won by points - 05:00
Womens No-Gi / Intermediate / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 10th)
E-34
Dokončeno
Emily Hansen
Checkmat Charlotte
MacKenzie King Charlotte Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:30
Womens No-Gi / Beginner / Heavyweight (161-170 lbs.)
(Saturday June 10th)
B-42
Dokončeno
Emili Revis
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Won by Submission - 01:47
Kimberly Beckwith
Womens Gi / Blue / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 10th)
D-32
Dokončeno
Danielle Kallaur
Checkmat North Carolina
McKenzie Lee Checkmat Charlotte Won by Submission - 03:32
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I37
Dokončeno
Remington Foster
Checkmat Charlotte
Won by points - 05:00
Ricardo Femat-Medina Honest Grappling Co.
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-39
Dokončeno
Ricardo Sanchez
Rusta Bek Triumph Fight Academy Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
A-29
Dokončeno
Preston Dodson
Rowan Wrestling Academy
Caleb Stanionis Wander Braga Bjj Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightfeatherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 10th)
J36
Dokončeno
Aiden Wagner
The Next Element Academy
Cruz Uribe Top Martial Arts Won by Submission - 00:44
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 10th)
F-36
Dokončeno
Jose Flores
Team ROC
Michael Jugan Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
E-36
Dokončeno
Mason West
Checkmat Eastcoast
Won by Submission - 00:27
John Dunn Pedigo Submission Fighting
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
D-37
Dokončeno
Spencer Youmans
Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Tim Ruppenthal Pedro Sauer - 4m Fitness Won by points - 04:00