Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-11
انتهى
Abigail Gonzalez
Fight Sports
Won by Submission - 02:23
Autumn Wolfe Fight Sports
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
C-12
انتهى
Nicholas Martinez
Rilion Gracie Academy
Won by points - 03:00
Lucas De La Concepcion Fight Sports
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday)
I7
انتهى
Jonathan Castro
Won by points - 03:00
James Soto Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
F-12
انتهى
Shiloh Lissade
Trillo Jiujitsu Academy
Alex Andrews DEL NOVA MARTIAL ARTS ACADEMY Won by Submission - 01:38
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday)
E-12
انتهى
Aleksandr Urinson
UFC GYM NORTH MIAMI
Dominic Moc Fight Sports Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
H-9
انتهى
JAMISON MULLIGAN
Renzo Gracie Fort Lauderdale
Caleb Boigris Fight Sports Won by Submission - 01:03
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs. )
(Saturday)
I20
انتهى
Anthony Rodriguez
Rodriguez Brazilian JiuJitsu
Won by Disqualification (disqualification) - 01:45
Unknown User Trillo Jiujitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
B-6
انتهى
Balthazar Eguiguren
Fight Sports
Won by points - 05:00
Caleb Collins Fight Sports
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
انتهى
Kevin Martinez
Rilion Gracie Academy
Max Leyva Rilion Gracie Academy Won by Walkover
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-13
انتهى
Marco Fardales
Fight Sports
Enzo Martinez Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-13
انتهى
Leilani Linares
Fight Sports
Won by points - 04:00
Arthur Brigadeiro Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday)
انتهى
Aviran Amoyal
10th Planet Miami
Won by Walkover
Paulo Palma Teknica Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
I13
انتهى
Kai Buckner
Fight Sports Miami
Luca Negro Flowhouse BJJ Won by Submission - 01:10
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
C-17
انتهى
Samuel Blanco
SoFLoBJJ
James Soto Atlantis Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
H-13
انتهى
Emily Viamonte
Rilion Gracie Academy
Won by points - 03:00
Eduardo Leon Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
I15
انتهى
Gregory Hernandez
Gama Filho Martial Arts
Won by points
Jacob Pino Rilion Gracie Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
A-2
انتهى
Hunter VanZwieten
American Top Team - Coconut creek
Won by Submission
Anthony Galan Trillo Jiujitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-9
انتهى
MUHAMMAD OSPANOV
Renato Tavares association
Antrel Rolle Jr. Fight Sports Won by Submission - 02:33
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-11
انتهى
Dillon Smith
Rilion Gracie Academy
Won by Submission - 03:09
Angel Morales V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
F-13
انتهى
Amauri Arce
Rilion Gracie Academy
Luke Piedrahita Fight Sports Won by Submission - 00:54
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-14
انتهى
Ilia Piari
Bone Island Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:20
Santiago Siles Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
A-4
انتهى
Hunter VanZwieten
American Top Team - Coconut creek
Won by Submission
Helen Canaan Fight Sports
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-12
انتهى
Mariola Mendez Cuebas
Fight Sports Miami
Kevin Martinez Rilion Gracie Academy Won by Submission - 02:46
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-14
انتهى
Maximiliano Dordelly
Atlantis Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Lucas Bourzac Rilion Gracie Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
B-10
انتهى
Lucas De La Concepcion
Fight Sports
Caleb Boigris Fight Sports Won by Decision
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
H-8
انتهى
Marcus Ortiz
Fight Sports
Logan Kreimer 10th Planet Miami Won by Submission - 02:18
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G-14
انتهى
Noah Yournet
Atlantis Jiu-Jitsu
Jace Ferrer Gracie Barra Kendall Won by Submission - 03:44
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday)
C-16
انتهى
Aviran Amoyal
10th Planet Miami
Tiernan Tognini Villardo Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday)
I8
انتهى
Emanuel Santana
UFC GYM NORTH MIAMI
Won by Submission - 01:26
Gaven Vanloon
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-15
انتهى
Enzo Martinez
Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy
Juliett Morales V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 01:09
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
B-11
انتهى
Berry Ali St.vil
American Top Team Aventura/NMB
Won by Submission - 00:20
Martin Salazar Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-13
انتهى
Jayson Escobedo
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:05
Zoey Tran Evolution MMA Miami