Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday September 18th)
D-17
انتهى
Marcus Quintana
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 00:01
Ethan Albarran LCCT BJJ
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday September 18th)
A-32
انتهى
Assata Sharrieff
Combat Zone
Eleanor Aphay APEX House Of Grappling Won by points - 04:00
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday September 18th)
F-31
انتهى
Arden Eschtruth
Project truth ronin judo
Won by points
Hannah Wolf AXT Jiu-Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
B-36
انتهى
Mike Aguirre
UFC Gym North Aurora
Won by Submission - 03:57
Jake Fudala Clay Guida's MMA Stop
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-33
انتهى
Emmanuel Ramos Jr
ROL Academy of Jiu Jitsu
Nathan Amescua Team Corral Won by Submission - 03:17
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday September 18th)
G-34
انتهى
Alex Korpan
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 02:30
Gabriel Palka LCCT BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday September 18th)
E-25
انتهى
Kyle Osterloh
AXT Jiu-Jitsu
Jacob Lindeman Gracie Barra Aurora Won by Submission - 02:33
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday September 18th)
D-18
انتهى
Maximus Reyna
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 00:05
Nicholas Riggle Jr Evolution Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
انتهى
Jacob Walther
UFC Gym North Aurora
Hunter Wiese Element26 Won by Walkover - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday September 18th)
F-34
انتهى
Daniel Ronczkowski
Carlson Gracie Channahon
Amir Khan Carlson Gracie Team Won by points
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-32
انتهى
Braden Ashe
Bull Dog Fight Team
Won by Submission - 02:14
Vincent Ward Academy of Self Defense
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday September 18th)
A-27
انتهى
Mackenzie Adams
Tenfold BJJ Academy
Rachael Taneff Torres Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-36
انتهى
Max Szymanski
Team Corral
Won by Decision - 04:00
John Janicki Team Curran
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday September 18th)
J33
انتهى
Gina Dagostino
Evolution Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:00
Samantha De La Torre Clay Guida's MMA Stop
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday September 18th)
A-28
انتهى
Joshlynne Feliciano
Train Hard, Be Kind - Pica Pau
Won by points - 03:00
George Les ROL Academy of Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday September 18th)
F-32
انتهى
Arden Eschtruth
Project truth ronin judo
Hannah Wolf AXT Jiu-Jitsu Won by points
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday September 18th)
J37
انتهى
Jesse Morales
MMA Stop - Clay Guida
Charlie Mick AXT Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
E-31
انتهى
Axel Reyna
P3 Martial Arts
Won by points - 05:00
Adam Odar Team O'Connor
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-35
انتهى
Braden Ashe
Bull Dog Fight Team
Won by Decision - 04:00
Nathan Amescua Team Corral
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday September 18th)
D-16
انتهى
Quentin Briggs
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Alfonso Virata Carlson Gracie Team Won by Disqualification (disqualification) - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / White / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday September 18th)
G-37
انتهى
Sophia Foyer
Torres Martial Arts Academy
Ashley Richardson Team Combat-Do Won by Submission - 01:43
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
انتهى
Jorge Garcia
P3 Martial Arts
Won by Walkover - 04:00
Hunter Wiese Element26
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / superweight (137-146 lbs.)
(Saturday September 18th)
B-38
انتهى
Eliana Taylor
APEX House Of Grappling
Won by points - 03:00
Sophia Buoncore Clay Guida's MMA Stop
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
F-36
انتهى
Kole Valignota
B1 Brazilian jiu jitsu
Humberto Medina 3D Martial Arts Won by points
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday September 18th)
A-34
انتهى
Assata Sharrieff
Combat Zone
Caitlin Monagan Levels Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday September 18th)
انتهى
Quentin Briggs
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Ethan Albarran LCCT BJJ Won by Walkover - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday September 18th)
J34
انتهى
Gina Dagostino
Evolution Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Samantha De La Torre Clay Guida's MMA Stop
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-37
انتهى
Micah Amescua
Team Corral
Won by Submission - 02:47
Richie Beach Team Curran
Womens Gi / Blue / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday September 18th)
E-28
انتهى
Arden Eschtruth
Project truth ronin judo
Hannah Wolf AXT Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday September 18th)
انتهى
Jake Fudala
Clay Guida's MMA Stop
Won by Walkover
Hunter Wiese Element26
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday September 18th)
I-34
انتهى
Unknown User
Project truth ronin judo
Mason Jones Team Corral Won by points - 04:00
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday September 18th)
A-35
انتهى
Eleanor Aphay
APEX House Of Grappling
Billie Iannotti P3 Martial Arts Won by Submission - 02:11