Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday February 24)
K15
انتهى
Colton Siedlecky
Labyrinth Jiu Jitsu
Jacoby Villanueva Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 00:28
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday February 24)
J12
انتهى
Evelyn De Lima
ZR Team NC
Jackson Enterline Pendergrass Academy of Martial Arts Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday February 24)
G-9
انتهى
Dominic Rodrigez
Labyrinth Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:38
William Sutton Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday February 24)
A-12
انتهى
Misha Rozumenko
Connection BJJ academy
Hartley Blackburn Davidson County BJJ Won by Submission - 01:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
E-14
انتهى
Ben Spicer
Connection BJJ academy
Won by points - 03:00
Titus Welch Meta Jiu Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
F-11
انتهى
Luca Karimi
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Eduardo Velasquez Labyrinth Jiu Jitsu Won by Submission - 01:29
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
I8
انتهى
Colton Siedlecky
Labyrinth Jiu Jitsu
Carter Hite Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 00:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday February 24)
J13
انتهى
Ava Dalton
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Tanner Hackney Schell Shock BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday February 24)
MAT C13
انتهى
Kyzer Powers
Triumph Fight Academy
Won by points - 03:00
Nathan Blake Labyrinth Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday February 24)
K14
انتهى
Cody Perkins
Trú Fight Team
Gabriel Collazo ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday February 24)
D-17
انتهى
Liam Ku
Gracie Raleigh
Won by points - 03:00
Evan Conley Schell Shock BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday February 24)
A-13
انتهى
Minnie Kealoha
Royce Gracie Jiu Jitsu Academy of Raleigh
Won by Submission - 00:23
Khang Ngo The Next Element Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday February 24)
G-10
انتهى
Tanner Maid
Valhalla Combat Academy
Juliana Lamp Nature BJJ SANFORD Won by Submission - 00:29
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday February 24)
I10
انتهى
Aqil Nasir
Tawheed Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:13
Darrell McClain Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday February 24)
F-12
انتهى
Lucca Belluco
Gracie Raleigh
Won by points - 03:00
Liam Silva Ocean View Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
E-15
انتهى
Colton Spicer
Connection BJJ academy
Robert Sprouse Jr Modern American MMA Won by Submission
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday February 24)
H10
انتهى
Maya Robledo
Nature BJJ SANFORD
Won by Submission - 02:57
Lily A Cuevas ZR Team NC
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
B-17
انتهى
Wyatt Hylton
Chapel Hill Gracie Jiu Jitsu
Won by Submission
Luca Karimi Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
J14
انتهى
Zeke Brady
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Caleb Cook Crest Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday February 24)
K12
انتهى
Evelyn De Lima
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Kika Kealoha Royce Gracie Jiu Jitsu Academy of Raleigh
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday February 24)
D-18
انتهى
Leah Corral
ZR Team NC
Nicholas Klich Team Casarez Won by Submission - 01:35
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday February 24)
MAT C11
انتهى
Michael Soggie
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Blake Slack Paragon of Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday February 24)
A-14
انتهى
Beau Webb
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Nanami Sewell Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
F-13
انتهى
Eduardo Velasquez
Labyrinth Jiu Jitsu
Daniella Hoffman The Next Element Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday February 24)
B-18
انتهى
Annabella Neff
Crest Brazilian Jiu Jitsu
Clayton Perkins Trú Fight Team Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday February 24)
G-12
انتهى
Wren Brock-Boone
Marlon Loor Vera BJJ
Won by points - 03:00
Dominic Rodrigez Labyrinth Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday February 24)
H11
انتهى
Sebastian De Lima
ZR Team NC
Won by Submission - 02:17
Lucas Soto Nature BJJ SANFORD
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday February 24)
D-19
انتهى
Liam Bannister
Paragon of Jiu Jitsu
Oliver Fox Nature BJJ SANFORD Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
I11
انتهى
Carter Hite
Nature BJJ SANFORD
Won by Submission - 01:06
Caleb Cook Crest Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday February 24)
E-17
انتهى
Kourtney MacLeod
Independent KiKo
Won by Submission - 01:15
Ben Spicer Connection BJJ academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday February 24)
MAT C12
انتهى
Mason Cruz
The Next Element Academy
Dahlia Fontanilla Nature BJJ SANFORD Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday February 24)
A-15
انتهى
Layla Kostern
Paragon of Jiu Jitsu
Hailey Wanderscheid Crest Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00